Maciej Kot został ojcem! Pokazał synka i zdradził, jakie mu dał imię

Maciej Kot i Agnieszka Kot

Maciej Kot i Agnieszka Kot

Maciej Kot został ojcem. Skoczek przekazał radosną nowinę. Pokazał zdjęcie żony z synkiem i zdradził, jakie imię wybrał dla swojej pociechy.

Fani skoków narciarskich zasypują gratulacjami Macieja Kota. Gwiazdor polskiej reprezentacji przekazał cudowne wieści. Jego rodzina właśnie się powiększyła.

Maciej Kot został ojcem. Imię syna

Dumny ojciec opublikował na Instagramie zdjęcie żony, Agnieszki, która tuli w ramionach nowo narodzonego synka. Wcześniej identyczną fotografię zamieściła szczęśliwa mama:

Witaj świecie – napisała Agnieszka.

Żona Kota nie zdradziła imienia, jakie wybrała dla syna. Zrobił to Maciej, który udostępnił post małżonki, a w opisie wspomniał, że grono domowników powiększyło się o Filipa.

Fani ruszyli z gratulacjami. W ciągu kilku minut pojawiło się ponad sto komentarzy, których przybywa z każdą kolejną sekundą. Internauci są dumni ze swojego ulubieńca, który od lat cieszy ich oko zdjęciami w gronie najbliższych. Młodym rodzicom pogratulowało również wiele gwiazd, wśród nich m.in. Sebastian Karpiel-Bułecka.

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz – jak się poznali i kiedy wzięli ślub?

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz zaczęli się spotykać w 2015 roku. Tuż przed tym, jak ogłosili, że są parą, w rozmowie z Onetem skoczek opowiedział o kobiecie swoich marzeń.

Najchętniej brunetka, w miarę wysoka i szczupła. Z ładnymi nogami, buzią i równie ładnym uśmiechem. Taka, na którą można z przyjemnością popatrzeć. Po prostu – patrzysz na nią i mówisz: łał, jaka petarda. Taka ma być.

Para poznała się na imprezie. O szczegółach opowiedzieli w wywiadzie, którego niedawno udzielili Pytaniu na śniadanie:

Spotkaliśmy się w tym tłumie i tak naprawdę następnego dnia Maciek do mnie napisał, czy poszlibyśmy na spacer. Nie kojarzyłam go, bo po prostu napisał do mnie jakiś numer. Poszliśmy potem na spacer i tak już zostało – mówiła Agnieszka Kot. – To, że ona nie poznała mnie jako skoczka narciarskiego, było dla mnie pierwszym bodźcem, żeby w ogóle zacząć tę znajomość, bo wiedziałem, że zaczynam na takiej białej kartce. Że mogę zrobić wrażenie od początku, przedstawić się jako Maciek, student, a nie od razu mieć taką łatkę, że to jest skoczek narciarski, gwiazdor  – mówił Maciej.

W maju para świętowała drugą rocznicę ślubu. Pobrali się w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie.


Maciej Kot został ojcem

Maciej Kot został ojcem

Maciej Kot i Agnieszka Kot zostaną rodzicami

Maciej Kot i Agnieszka Kot zostaną rodzicami

Maciej Kot ślub

Maciej Kot ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×