Partnerka słynnego polskiego skoczka narciarskiego pokazała swoje boskie ciało! Takiego ognia zimą chyba nikt się nie spodziewał!

Maciej Kot dwa lata ukrywał taką piękność, poznajcie Agnieszkę Lewkowicz

Obecnie wszystkie media plotkarskie wręcz ociekają pięknymi zdjęciami żon polskich piłkarzy. Każdy fan piłki wie doskonale jak wygląda Anna Lewandowska, Sara Boruc czy Marina Łuczenko. Dzięki ostatniej gali Przeglądu Sportowego, podczas którego fenomenalny Kamil Stoch zgarnął tytuł Sportowca Roku 2017, mogliśmy poznać także cudną małżonkę skoczka, która zachwyciła wszystkich swoją naturalnością. Ale mamy dla Was asa w rękawie, przyszedł czas na piękną partnerkę drugiego znanego skoczka narciarskiego – Macieja Kota –  to prawdziwa piękność!

 

 

Agnieszka Lewkowicz ma 22 lata i jest z Maciejem Kotem dwa lata. Agnieszka to była sportsmenka, biegała przez płotki, jednak po kontuzji wycofała się ze sportu wyczynowego i obecnie z powodzeniem zajmuje się treningami personalnymi, podobnie jak Anna Lewandowska również i ona motywuje Polki do zdrowego trybu życia.

 Agnieszka przeżywa mocno moje starty. I dobrze mnie rozumie, bo sama jest sportsmenką. Jej specjalność to bieg na 400 metrów przez płotki, tyle że po kontuzji i operacji kostki nie mogła w tym roku startować i zajmuje się głównie pracą jako trener personalny. Bardzo doceniam to, że wytrzymuje mój tryb ciągłych wyjazdów oraz niesympatyczne czasem odreagowywanie złych występów. Nie każda dziewczyna jest do tego zdolna – powiedział Kot o swojej dziewczynie w wywiadzie dla se.pl.

Agnieszka jest dla Maćka dobrym duchem i ogromnym wsparciem.

 Agnieszka daje mi wielkie wsparcie i bardzo mi pomaga. Dotąd miałem wsparcie w rodzinie. I nadal je mam. Ale sympatia to jednak inny rodzaj relacji. Agnieszka przeżywa mocno moje starty. I dobrze mnie rozumie, bo sama jest sportsmenką. Jej specjalność to bieg na 400 metrów przez płotki, tyle że po kontuzji i operacji kostki nie mogła w tym roku startować i zajmuje się głównie pracą jako trener personalny. Bardzo doceniam to, że wytrzymuje mój tryb ciągłych wyjazdów oraz niesympatyczne czasem odreagowywanie złych występów. Nie każda dziewczyna jest do tego zdolna – dodaje polski skoczek.

Para kiedy tylko może, spędza czas razem, Agnieszka kibicuje Maciejowi na skoczni podczas zawodów w kraju i za granicą, on podziwia ją za to co robi jako trenerka personalna. Jak widać na załączonych fotkach para była niedawno na wspólnych wakacjach w Chorwacji, skąd Agnieszka pochwaliła się swoim boskim wysportowanym ciałem. Czyżby niespodziewanie pojawiła się poważna nowa konkurencja dla Anny Lewandowskiej? Agnieszka podobnie jak Anna również potrafi doskonale motywować:

Halo? Jak tam Wasze postanowienia noworoczne? Zdrowe odżywianie, codzienna aktywność fizyczna, treningi? Trzymacie się ich?? Większość ludzi wyznaje zasadę „wszystko, albo nic”, a to prowadzi tylko do stresu i zmęczenia organizmu, zaczynamy odpuszczać, mało kto przetrwa tę próbę.
Zaplanuj coś na dłuższy okres czasu, małymi krokami do przodu, aż osiągniesz swój cel, nie wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Cierpliwość Ci to wynagrodzi ?? Miłego dnia ? – napisała

Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń?? – dodała dziewczyna Kota

Dziewczyna Kota doradza nam także świetnie w tematach żywieniowych!

Co zazwyczaj u Was wpada na drugie śniadanie? ? u mnie dziś jeden z moich ulubionych koktajli: banan?, ananas?, orzechy nerkowca? i jogurt naturalny?. Próbowaliście? Macie swoje ulubione? ?

Jak myślicie, czy atrakcyjna 22 letnia Agnieszka może zagrozić Annie Lewandowskiej?

 

 

Kamil Stoch zarobił na skokach narciarskich prawdziwą fortunę! Ta suma może zwalić was z nóg!

Widzowie ryknęli śmiechem! Śliczna żona Kamila Stocha na długo nie zapomni tej wpadki Polsatu

 

Śliczna żona Kamila Stocha sprostowała swoją przemowę z gali Mistrzów Sportu 2018. Umknęły jej ważne słowa

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×