Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz wzięli bajkowy ślub! Na weselu bawili się prawie wszyscy polscy skoczkowie!

Ślub Macieja Kota

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz już dawno zapowiadali swój ślub. Po serii udanych występów polski skoczek narciarski wreszcie znalazł chwilę, aby powiedzieć "tak" swojej partnerce. Panna młoda wyglądała pięknie, prawie jak księżna Kate!

Maciej Kot zalicza się do składu polskiej kadry znakomitych skoczków narciarskich. Sportowiec wraz z Piotrem Żyłą oraz Kamilem Stochem ma za sobą niezwykle pracowity okres. Większość czasu 27-latek spędzał na zawodach, gdzie nie miał czasu na amory ze swoją śliczną dziewczyną, Agnieszką Lewkowicz. Dzięki temu wraz z kolegami zdobył brązowy medal Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2018 roku. Poza sukcesami sportowymi skoczek może się pochwalić wielkim sukcesem osobistym – właśnie wziął ślub ze swoją ukochaną. Wybranką jego serca jest oczywiście cierpliwa Agnieszka Lewkowicz, z którą Kot spotyka się od 4 lat.

Panna młoda jest trenerką personalną, zatem nic dziwnego, że ma ciało jak zawodowa modelka. Lewkowicz uwielbia media społecznościowe. Dzięki jej obszernej relacji wiemy, że ślub odbył się w sobotę w kościele na Skałce w Krakowie. Na uroczystości pojawiło się mnóstwo przyjaciół młodej pary, a wśród nich same asy: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Michał Doleżal, Stefan Hula oraz Jakub Wolny.

Agnieszka Lewkowicz na ceremonię kościelną przygotowała niezwykle elegancką sukienkę, której odsłonięta koronkowa góra podkreśliła jej powabne i wysportowane ciało. Suknia ślubna miała także szyfonową szarfę przewiązaną w pasie, co podkreśliło szczupłą sylwetkę panny młodej.

Maciejowi i Agnieszce życzymy szczęścia na nowej drodze życia.

Zobacz: Bajkowy ślub w rodzinie królewskiej! Suknia panny młodej robi ogromne wrażenie! Wśród gości byli królowa Elżbieta II i książę Harry!

Zobacz: Były mąż Meghan Markle wziął ślub! Wyprawił luksusowe wesele na plaży! Mamy zdjęcia

Zobacz: Katarzyna Glinka szykuje się do swojego sekretnego ślubu za granicą! Wyciekły szczegóły!


Maciej Kot ślub

Maciej Kot ślub

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz wzięli bajkowy ślub!

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz wzięli bajkowy ślub!

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz wzięli bajkowy ślub!

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz wzięli bajkowy ślub!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×