Maciej Dowbor zażartował ze słów prezydenta. Wylał się na niego okropny hejt

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor udostępnił nagranie, w którym żartobliwie nawiązał do słów prezydenta Andrzeja Dudy. Nie wszystkim przypadło ono do gustu. Jeden z internautów zamieścił obrzydliwy komentarz. Dziennikarz nie zostawił tego bez reakcji.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska od wielu lat tworzą zgrany duet. Spełniają się w roli rodziców, a także aktywnie działają w sieci, gdzie poprawiają humor internautom. Największym powodzeniem cieszą się słynne Domówki u Dowborów, czyli wywiady na żywo, do których zapraszają gości. Można je oglądać na ich profilach społecznościowych. Prowadzą też konto na YouTube, gdzie regularnie publikują nowe, ciekawe treści.

Zobacz: Koroniewska i Dowbor poznali się na planie serialu. Po latach upublicznili wideo z tego momentu

Maciej Dowbor zażartował z prezydenta. Co na to internauci?

Kilka dni temu Maciej Dowbor udostępnił krótki filmik. W żartobliwy sposób nawiązał do ostatniej wypowiedzi Andrzeja Dudy. Słowa prezydenta motywują dziennikarza do zamówienia kebaba z ostrym sosem:

Musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię coś rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. No nie, tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów. Tu może przyjdzie dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzje, że człowiek sobie nie wyobraża, że musiałby takie decyzje podjąć – słychać w tle wypowiedź Andrzeja Dudy.

Maciej Dowbor opublikował komentarz, w którym przeprosił wszystkich tych, którzy mogli się poczuć urażeni nagraniem:

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Przepraszam wszystkich, których uczucia polityczne, religijne, obyczajowe, a nawet miłosne zostały urażone, ale czasami wchodzi we taki diabełek i nic na to nie poradzę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Chociaż spora grupa fanów była rozbawiona, materiał nie wszystkim przypadł do gustu. Jeden z internautów dodał obrzydliwy komentarz, w którym zaatakował zarówno dziennikarza, jak i jego mamę, Katarzynę Dowbor:

Twoja matka w nastoletnim wieku puściła się, zaliczyła wpadziochę i musiała cię urodzić. Jakie to uczucie być niechcianym bękartem, który swój nędzny byt zawdzięcza czystemu przypadkowi lub pękniętej prezerwatywie? Powiedzieć o tobie 'idiota' to nic nie powiedzieć. Niechciany bękarcie, nieślubny błaźnie, spal się ze wstydu. Jesteś nikim.

Maciej Dowbor nie zostawił tego bez reakcji. Nie tylko udostępnił wspomniane obraźliwe słowa, ale także postanowił na nie odpowiedzieć w kolejnym poście:

Takiego kwiatka dostałem dzisiaj! @mateuszkapca z wielką przyjemnością i dumą chciałbym Ci mój drogi Mateuszu przedstawić mojego kochanego ojca Piotra Dowbora, profesora zwyczajnego matematyki na Uniwersytecie Mikołaj Kopernika w Toruniu. A teraz zgadnij geniuszu po kim mam nazwisko?! Pomijam już sposób w jaki oceniasz ludzi !!! A nawet gdyby to co piszesz było prawdą?! Gdybym był jak to piszesz obraźliwie i z pogardą „BĘKARTEM” to co?! Niestety ale nie zniżę się do Twojego poziomu!! Niech Cię pali sumienie PODŁY CZŁOWIEKU!! #hejt #pogarda #wstyd #braksłów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

To się nazywa celna riposta.


Maciej Dowbor zażartował ze słów prezydenta

Maciej Dowbor zażartował ze słów prezydenta

Maciej Dowbor zażartował ze słów prezydenta

Maciej Dowbor zażartował ze słów prezydenta

Maciej Dowbor zażartował ze słów prezydenta

Maciej Dowbor zażartował ze słów prezydenta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×