Szukaj

Maciej Dowbor pojawił się w programie TVN! Widzowie przecierali oczy z niedowierzania. Gwiazda Polsatu zawitała do konkurencji

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor pojawił się razem z żoną w programie TVN. Wizytę w konkurencyjnej stacji odbył w bardzo słusznej sprawie. O czym opowiedział?

Maciej Dowbor od 15 lat jest flagową gwiazdą Polsatu. Najpierw pojawiał się jako gospodarz programów publicystycznych. Mogliśmy go zobaczyć między innymi w Interwencji Extra. Później wyspecjalizował się w prowadzeniu rozrywkowych shows, okazało się, że ma ogromne poczucie humoru i doskonale radzi sobie w prowadzeniu programów na żywo. Widzowie mogli go zobaczyć jako gospodarza w tanecznym Got to Dance. Tylko taniec, a od 2014 roku regularnie pojawia się jako współprowadzący Twoja twarz brzmi znajomo.

Maciej, oprócz wielkiej kariery, prowadzi też bardzo udane życie prywatne. Od wielu lat jest on związany z aktorką Joanną Koroniewską. Małżonkowie wspólnie wychowują dwie córeczki: Janinę, które przyszła na świat w 2009 roku, oraz małą Helenkę, która już niedługo skończy 3 lata. Rodzice dziewczynek świetnie się dogadują i bardzo prężenie prowadzą swoje social media. To właśnie tam pokazują fanom, jak wygląda ich życie prywatne. Dzisiaj pojawili się razem w studiu TVN.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w Dzień Dobry TVN

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska byli gośćmi w Dzień Dobry TVN. Obecność głównej gwiazdy Polsatu na ekranie konkurencji zaskoczyła wielu widzów, którzy wyraz zdziwienia dali w komentarzach w mediach społecznościowych śniadaniówki. Co było powodem obecności Dowbora w TVN?

Okazuje się, że jego wizyta w śniadaniówce odbyła się w słusznej sprawie. Dziennikarz i jego żona postanowili wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, której patronuje TVN. W tym roku będzie można wylicytować słynną Domówkę u Dowborów.

Medalista olimpijski może dać medal, a co mogą dać tacy ludzie jak my? – zastanawiał się Maciej Dowbor w Dzień Dobry TVN.

Joanna przeszła do konkretów:

Wymyśliliśmy sobie, że fajną propozycją dla firm albo osób prywatnych może być uczestnictwo na takiej domówce. Zgadaliśmy się z Maćkiem Świętym, który rysuje dla każdego gościa obrazki i zwycięzca również dostanie taki plakat. (…) Zachęcamy, żeby ludzie się teraz odpalali i żebyśmy jak najwięcej pieniędzy zdobyli dla WOŚP-u.

Gwiazda stacji Polsat i aktorka już kilka miesięcy temu, podczas pandemii wystartowali z cyklem Domówka u Dowborów na swoich profilach na Instagramie. Do rozmowy na żywo zapraszają różne gwiazdy, z którymi doskonale się bawią podczas rozmów na żywo. W Dzień Dobry TVN małżonkowie przybliżyli zasady swojego projektu:

Robi się różne rzeczy w zależności od gościa. Wyczuwamy go. Jeśli chce iść w stronę dowcipu, to idziemy w stronę dowcipu, a jak chce iść w stronę zawodową, to go wyłączamy i balujemy – zażartowała Joanna Koroniewska.

Przy okazji zdradzili, którego gościa obawiali się najbardziej:

Gościem, którego się bałam, była Magda Gessler. Myślałam, że zmiesza mnie z błotem. Ta domówka była hiciorem i obejrzała się w setkach tysięcy na różnych platformach – wyznała Koroniewska.

Osoba, która wygra licytację WOŚP, będzie mogła spędzić czas w ich towarzystwie i pojawić się podczas Domówki. Link do licytacji tutaj. Aktualna cena to 5100 złotych.

To bardzo ładny gest ze strony TVN-u, że w kwestiach charytatywnych działa ponad podziałami.


Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w DDTVN

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w DDTVN

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×