Szukaj

Dowbor i Koroniewska wrócili z wakacji. Jest złota opalenizna, ale fani mają uwagi. Podział obowiązków nie wszystkim się spodobał

Maciej Dowbor o podziale obowiązków w małżeństwie

Maciej Dowbor o podziale obowiązków w małżeństwie

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wrócili z zagranicznych wakacji. Dziennikarz opublikował na Instagramie kadr z lotniska. Fanom nie spodobało się to, co zobaczyli na zdjęciu.

Joanna KoroniewskaMaciej Dowbor są małżeństwem od 2014 roku. Jeszcze przed ślubem na świat przyszła ich pierwsza córka Janina. Po czterech latach od zalegalizowania związku para doczekała się drugiego dziecka – Helenki.

Grafik Dowborów pęka w szwach, bo oprócz tego, że prężnie działają w internecie, ich dzień wypełniają zdjęcia na planie telewizyjnych produkcji, w których przez cały czas biorą udział. W wolnych chwilach nadzorują budowę nowego domu oraz opiekują się córkami. Nic więc dziwnego, że już jakiś czas temu para zdecydowała się na krótkie wakacje, które pozwoliły im na chwilę odetchnąć od problemów dnia codziennego. Joanna nie spodziewała się jednak, że powrót do rzeczywistości będzie niósł za sobą spore konsekwencje.

Maciej Dowbor o podziale obowiązków w małżeństwie

Maciej od kilku miesięcy jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie pokazuje wybrane fragmenty swojej codzienności. Niektóre jego publikacje wywołują salwy śmiechu, inne oburzenie. Właśnie takie emocje towarzyszyły internautom, gdy w niedzielę na profilu dziennikarza ukazał się najnowszy post, w którym zdradził, jak wygląda podział obowiązków w jego małżeństwie.

Czy to nie jest sexy widok?! Jak widać na załączonym obrazku @joannakoroniewska targa nie tylko wodę! Odpowiedni podział obowiązków oparty na posiadanych kompetencjach i predyspozycjach jest podstawą dobrego funkcjonowanie w zespole. A poza tym równouprawnienie ponad wszystko. To naprawdę ważne, że @joannakoroniewska tak rączo zabiera się za budowanie formy i wyręczania męża zmęczonego podróżą. #bagaze #lotnisko #rownouprawnienie #szacuneczek #rodzina #para

Mężczyzna opatrzył wpis kadrem, który został wykonany na lotnisku Chopina w Warszawie. Małżonkowie wymęczeni podróżą, przystanęli na chwilę, aby odpocząć. Ilość bagaży wskazuje na to, że urlop był długi, a oni przygotowani na każdą ewentualność. Joanna w stylowym kapeluszu i luźnej bluzie ma przerzuconą przez ramię torbę z rakietami do tenisa, a Maciej trzyma w dłoniach kask ochronny.

Pod wpisem systematycznie przybywa komentarzy internautów. Wiele kobiet jest oburzonych postawą 42-latka, który w ich odczuciu wykorzystuje żonę do dźwigania ciężkich bagaży, inni natomiast żartują, że wyręcza go z racji „podeszłego” wieku:

  • Oj tam, oj tam, a ja myślę, że Asia jest po prostu uprzejma i chce pomóc starszemu Panu.
  • Wychowana jak należy i pomaga seniorowi.
  • Joanna targa? Nie, Ty targasz , a ona siedzi na walizkach.
  • A tak naprawdę siedzi na wózku a Ty pchasz cały ten majdan.

Myślimy, że najlepszym komentarzem do przedstawionego powyżej zdjęcia, jest mina Joanny Koroniewskiej, która wyraża więcej niż tysiąc słów.


Jak wygląda podział obowiązków u Dowborów?

Jak wygląda podział obowiązków u Dowborów?

Maciej Dowbor z rodziną na wakacjach w Hiszpanii

Maciej Dowbor z rodziną na wakacjach w Hiszpanii

Maciej Dowbor z rodziną na wakacjach w Hiszpanii

Maciej Dowbor z rodziną na wakacjach w Hiszpanii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×