Szukaj

Oburzony Maciej Dowbor publicznie komentuje testament swojej matki: „Jak możesz?!”

maciej dowbor

maciej dowbor

Maciej Dowbor wyśmiewa plotkę testamencie Katarzyny Dowbor

Maciej Dowbor skomentował artykuł Faktu o testamencie Katarzyny Dowbor. Dziennikarz opublikował pełen „oburzenia” post na swoim Instagramie. Odpowiedziała mu Joanna Koroniewska. Co się stało?

Fakt opublikował niedawno artykuł mówiący o tym, że Katarzyna Dowbor nie tylko sporządziła już szczegółowy testament, ale również niczego nie zostawiła swoim dzieciom. Według informacji tabloidu, cały majątek gwiazdy Naszego nowego domu ma zostać przeznaczony na zwierzęta. Rewelacje te niezbyt przypadły do gustu Maciejowi Dowborowi, który postanowił skomentować je publicznie.

Na swoim profilu w social mediach udostępnił prześmiewczy post, wyraźnie dając do zrozumienia co sądzi o podobnych „newsach”:

Mamusiu!!! Jak możesz?! A ja tak liczyłem, że się obłowię!! My @joannakoroniewska już od dawna dzielimy skórę na niedźwiedziu, a Ty chcesz wszystko przepisać na te sierściuchy?! A co z Twoimi dziećmi?! Co z wnuczkami?! Why why why ?!  #alenius#tabloid#faktrządzi#niusyzdupy#ktotowymyślił#brawowy#spadek#testament#zostajezniczym#jakzyc

Fani turlali się ze śmiechu, ale w konkursie na najlepszy komentarz i tak wygrała Joanna Koroniewska, która opublikowała na swoim Instagramie cały post, przy okazji prezentując słodkie córki:

Drogi Mężu a Ty znowu o tak ważnych i fundamentalnych i zdecydowanie ważących o losie naszej całej Familii sprawach informujesz mnie w ten sposób… I cóż ja mogę?!? Ja maluczka?! A już normalnie w marzeniach torebkę Chanel kupowałam.. Chciałam Birkin, ale chyba jednak wcale do mnie nie pasuje… No cóż pozostaje mi tylko westchnąć głęboko i smutno … Bo przecież kasa w życiu to podstawa co nie ?! A ja wiem że @katarzyna_dowbor_official i tak nas wszystkich przeżyje więc Twój smutek drogi Maćku niepotrzebny i zbyteczny.. Ukoję go w zaciszu czterech ścian. Dziś wieczorem. Pozwalając Ci kolejny raz nie sprzątać może nawet troszkę popedałować. Wypoć swoje smutki. Wypoć. Pozdrawiamy ze spaceru. Twoje Dziewczyny.

Ta dwójka bez dwóch zdań stanowi prawdziwych pogromców tabloidowych wielkich newsów. Najlepszy był jednak komentarz samej Katarzyny:

@[email protected]!!! Myślałam, że Fakt tego nie odkryje!!! Nie martwcie się jednak…  Rozmawiałam z moimi „sierściuchami”, które postanowiły się z Wami podzielić spadkiem!!!
Całuję! ❤️ Kochana Mamusia
#spadek#testament#newsdnia#fakt#tabloid#ktotowymyślił#jeszczeżyję#maciejdowbor#joannakoroniewska#okładka#zwierzęta#rodzina#kochanamamusia#katarzynadowbor

Rodzina na medal. 😉

Testament Katarzyny Dowbor ujawniony! Dziennikarka zadbała o każdy szczegół! Jest przygotowana na wszystko!

Seksowna Joanna Koroniewska rozgrzała Macieja Dowbora do czerwoności! Nie wytrzymał i pochwalił się fanom!

Córka Katarzyny Dowbor ma już 20 lat i wygląda jak modelka! Z taką urodą mogłaby zawojować show-biznes!


Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wyśmiewają plotki o testamencie

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wyśmiewają plotki o testamencie

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wyśmiewają plotki o testamencie

v

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kiedyś i dziś

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kiedyś i dziś

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×