Mistrz drugiego planu. Zdjęcie Macieja Dowbora podbija internet. Przyćmił nawet swoje śliczne córeczki

Maciej Dowbor, córki

Maciej Dowbor, córki

Maciej Dowbor znowu skradł show, tym razem swoim małym księżniczkom. Gdy córeczki dziennikarza bawiły się w Krainę lodu, ten uciął sobie popołudniową drzemkę. Zdjęcie jest już hitem Instagrama.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor swoją aktywność zawodową przenieśli poza szklany ekran. Para obecnie spełnia się w roli influencerów. Na YouTubie prowadzą kanał Dowbory be happy, a na Instagramie przeprowadzają wywiady z gwiazdami w domowej atmosferze. Cykl Domówka u Dowborów cieszy się sporą popularnością wśród internautów.

Para często wpuszcza fanów do swojego życia prywatnego. Wielokrotnie mogliśmy podziwiać zakątki najróżniejszych pomieszczeń w domu Dowborów. Nie brakowało też bardziej intymnych zwierzeń i zdjęć, które nie każda gwiazda miałaby odwagę pokazać całemu światu. Wystarczy tylko przypomnieć Macieja paradującego po salonie w sukience swojej żony. Publikacja odbiła się szerokim echem w mediach, przyprawiając internautów o szeroki uśmiech.

Córki Dowbora i Koroniewskiej bawią się w Krainę Lodu

Najrzadziej Joanna i Maciej pokazują swoje córki. Janinę i Helenkę możemy oglądać na zdjęciach tylko w wyjątkowych sytuacjach. Najczęściej dziewczynki pozują tyłem. Dzięki temu wiemy, że rosną jak na drożdżach i mają ze sobą świetną relację. Tym razem Koroniewska pokazała fotografię, którą wykonała podczas wspólnej zabawy swoich pociech.

Poniedziałek Wielkanocny Janina i Helena zaczęły od oglądania Polsatu, który na kilka godzin zamienił się w Disney Chanel. W ofercie programowej stacji pojawiło się mnóstwo bajek. Po obejrzeniu swoich ulubionych filmów animowanych dziewczynki udały się do pokoju, w którym zaczęły bawić się lalkami Barbie.

Na środku pokoju rozłożyły imponujący, kilkupiętrowy zamek Arendelle – domek Elzy i jej siostry Anny, o jakim z pewnością marzy każda fanka tego typu zabaw. Za imponującą, plastikową budowlę trzeba zapłacić nawet do 800 złotych.

W krainie bajek od samego rana – napisała Koroniewska.

Maciej Dowbor skradł show własnym córkom

Widok bawiących się dziewczynek rozczulił internautów. Część widzów zwróciła jednak uwagę na to, co widać za oknem. Bystre oko fanów Koroniewskiej dostrzegło śpiącego na kanapie Macieja Dowbora. Gwiazdor uciął sobie popołudniową drzemkę. I to on skradł show Janinie, Helence i willi Elzy.

  • Najlepszy jest tata śpiący na kanapie na tarasie i jego bezwładnie leżąca ręka.
  • A mistrz 3 planu leży z tyłu na kanapie.
  • Wy do Disneya a Maciej na wygnanie – pisali w komentarzach.

Dowborowie na każdym kroku udowadniają, że nie da się z nimi nudzić.


Córki Joanny Koroniewskiej

Córki Joanny Koroniewskiej

Córki Joanny Koroniewskiej

Córki Joanny Koroniewskiej

Maciej Dowbor śpi na tarasie

Maciej Dowbor śpi na tarasie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×