Maciej Dowbor splagiatował Krzysztofa Ibisza! Zrobił dokładnie to samo, co jego kolega dekadę temu!

Maciej Dowbor i Krzysztof Ibisz

Maciej Dowbor i Krzysztof Ibisz

Maciej Dowbor wydał książkę o zdrowym stylu życia?

Maciej Dowbor żartuje z książki Krzysztofa Ibisza. Dziennikarz opublikował przerobioną w Photoshopie okładkę Jak dobrze wyglądać po 40?, którą dostał na 40. urodziny. Internauci pękają ze śmiechu.

Maciej Dowbor żartuje z Krzysztofa Ibisza

8 lat temu do sklepów trafiła książka Krzysztofa Ibisza Jak dobrze wyglądać po 40?. Publikacja w mig stała się bestsellerem, a z prezentera Polsatu uczyniła wiecznie młodego eksperta od wizerunku. Porady Ibisza z pewnością pomogły odzyskać zdrową formę i młody wygląd wielu mężczyznom. Czy teraz, prawie po dekadzie, doczekaliśmy się kontynuacji kultowej publikacji, tym razem wydanej przez redakcyjnego kolegę Krzysztofa – Macieja Dowbora?

Patrząc na najnowsze zdjęcie Dowbora na Instagramie, można odnieść wrażenie, że gwiazdor wydał własny poradnik. Szybko jednak okazało się, że przystojny syn legendarnej osobowości telewizyjnej – Katarzyny Dowbor – stał się tylko bohaterem fotomontażu w ramach urodzinowego prezentu.

22 grudnia Maciej Dowbor skończył 40 lat. Z tej okazji otrzymał mnóstwo życzeń od przyjaciół, znajomych i fanów. Nie zabrakło również zabawnych niespodzianek, w tym przerobionej w Photoshopie okładki kultowej książki Ibisza. Dowbor wygląda na niej jak żywy i w zasadzie ciężko niektórym uwierzyć, że sam nie szykuje się do podboju rynku literackiego, na którym coraz śmielej poczynają sobie celebryci:

Jakby co to już mam pomysł, co będę robił w nadchodzącym roku. Napiszę książkę jak @krzysztof_ibisz_official. Chwilę to trwało, ale już się ogarnąłem i pogodziłem z przejściem na drugą stronę lustra. Wszystkim dziękuję za obfite życzenia. A teraz… pisarze do piór i na siłownie. Przecież rzeźba sama się nie zrobi. Żeby nie było – głowa na zdjęciu jest moja, ale ciało Krzysztofa – podsumował Dowbor zabawny prezent.

Chcielibyście przeczytać książkę z poradami Macieja?

Piękna Joanna Koroniewska z okazji świąt pokazała swoje dwie cudnie wystylizowane córeczki! Ale i tak mama ubrana jest najciekawiej!

Joanna Koroniewska martwi się o pieniądze! Publicznie zaapelowała do Macieja Dowbora!

Joanna Koroniewska ostrzega przed Maciejem Dowborem. Jej zdjęcie namiesza w mediach: „Publikuję je z absolutną premedytacją”


Maciej Dowbor na okładce książki Krzysztofa Ibisza

Maciej Dowbor na okładce książki Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz – okładka książki

Krzysztof Ibisz – okładka książki

Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor

Fot. Akpa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×