Co się stało?! Maciej Dowbor gorzko o Joannie Koroniewskiej: „Chuda, po 40-stce, z dwójką dzieci”

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska kłótnia

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska kłótnia

Maciej Dowbor odpowiada Joannie Koroniewskiej

Maciej DowborJoanna Koroniewska znów przekomarzają się na Instagramie. Para, która niedawno stała się bohaterami „afery z targaniem wody”, kolejny raz żartuje sobie z siebie i swojego związku w social mediach. Tym razem poszło o Dzień Pocałunku, który Joanna świętowała przepięknym zdjęciem z mężem. Pokazała uroczą fotografię na której wymieniają namiętny pocałunek, ale to opis, który do niego dodała, sprowokował Dowbora do odpowiedzi.

W swoim wpisie Koroniewska ostrzegła bowiem „absztyfikantów”, że próby pocałowania jej mogą skończyć się konfrontacją z Maciejem. Dla lepszego efektu, podała wagę i wzrost swojego małżonka:

Publikuję je z absolutną premedytacją ponieważ po moim ostatnim „bywaniu” na salonach a właściwie jednym jedynym wyjściu- otrzymuję od płci przeciwnej dość sporo podejrzanych, aczkolwiek bardzo kuszących propozycji.  Z drugiej strony postać ze zdjęcia wyklucza jakiekolwiek moje bliższe relacje z innymi mężczyznami – no chyba, że ktoś bardzo chciałby konfrontacji z @maciejdowbor_totalneporuszenie. Ale nie polecam – bo to wysportowany duży byk – 190 cm i z 90 kg żywej wagi, znany ze swojego porywczego charakteru- a do tego jeszcze dość szybko biega więc trudno będzie mu uciec

Dowbor, który ostatnimi czasy odkrył w sobie nowe pokłady poczucia humoru i zaczyna gonić Aleksandrę Kwaśniewską w popularności na Instagramie, postanowił opublikować odpowiedź dla swojej „szanownej małżonki”:

Kategorycznie protestuję. Moja Szanowna Małżonka @joannakoroniewska nieco się zagalopowała. Ja rozumiem, że miłość, że Dzień Pocałunku i ten tego. Ale jak śmiała zdradzić czułe i szczególnie tajne dane. Wzrost jeszcze przełknę, ale WAGA!!!??? Skandal. Pomijając, że to nie prawda, jest 89,5 – poza tym na zimę nieco tyję, to naturalne w naszym klimacie. No i ten porywczy charakter!!?? To wyraźne nadużycie. Co najwyżej czasem się zdenerwuje na jakiegoś kierowcę, ale to przecież nic nadzwyczajnego. A do absztyfikantów mojej małżonki mam krótki komunikat!! Ja rozumiem, że Waszym zdaniem taka kobitka, co sprawnie targa wodę to czysty skarb, ale chuda, po 40tce, z dwójką dzieci?! Kto by się chciał pakować w taki temat?! 

Nie trudno się domyśleć, że Internauci pokładali się ze śmiechu, a w komentarzach gratulowali parze nie tylko dystansu do siebie, swojego związku i codziennego życia, ale również miłości i szczęścia, którego trzeba mieć co nie miara, żeby żartować sobie w ten sposób w social mediach.

Joanna Koroniewska ostrzega przed Maciejem Dowborem. Jej zdjęcie namiesza w mediach: „Publikuję je z absolutną premedytacją”

Joanna Koroniewska wraca do „M jak miłość”?! Tylko u nas oficjalny komentarz gwiazdy. Na te słowa jej fani czekali latami! [WIDEO]

Zjawiskowa Joanna Koroniewska w ślubnej sesji! Dawno nie widzieliśmy tak pięknej panny młodej


Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor całują się (fot. Instagram)

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor całują się (fot. Instagram)

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na okładce Vivy!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na okładce Vivy!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor we wspólnej kampanii

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor we wspólnej kampanii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×