Szukaj

Maciej Dowbor pierwszy raz opowiedział szczerze o kryzysie w związku z Joanną Koroniewską!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Maciej Dowbor o kryzysie w związku z Joanną Koroniewską

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od lat tworzą piękną parę. Małżonkowie spełniają się zawodowo oraz wspólnie wychowują dwie córeczki. Obecnie Joanna i Maciej uchodzą za wzorowe małżeństwo, choć wiadomo, że w ich związku bywało różnie. Media wielokrotnie donosiły o ich kryzysach. Maciej Dowbor w szczerym wywiadzie dla Twojego Stylu wyjawił jak pokonał małżeńskie problemy:

 Chcę spędzać z rodziną więcej czasu. Mam tylko jedno życie. Za chwilę skończę 40 lat i nawet nie wiem, kiedy z chłopaka, który miał na siebie tysiąc pomysłów, ale żadnego dobrego, zmieniłem się w dorosłego mężczyznę, który wie, na co chce w życiu postawić.

Pierwszy poważny kryzys małżonkowie przezywali kilka lat temu:

Jeśli doświadczasz straty, bo rozpada ci się rodzina, to wiesz, jak to boli. I nie chcesz tego drugi raz przeżyć. (…) Czasem warto się oddalić, by docenić to, co się dostało od życia. (…) Kryzys uświadomił mi, że się myliłem. Asia jest wyjątkowa. Oboje mieliście szczęście, że się spotkaliśmy. Moja żona to wspaniała, wartościowa kobieta. Trzeba się starać, żeby kogoś takiego nie stracić.

Przypomnijmy, że Joanna niedawno urodziła drugą córeczkę, która umocniła miłość małżonków. Dumny taka oszalał na punkcie swoich dzieci, a szczególnie tej najmłodszej. Dziennikarz stara się każdą wolną chwilę spędzać z rodziną. Nie chce aby jego kariera przesłoniła mu ważniejsze cele. Dowbor z zazdrością patrzy na młodszych kolegów – ojców:

Zazdroszczę dwudziestolatkom, bo jeszcze wszystko przed nimi. Postanowiłem, że będę starzeć się z godnością.

Maćkowi i Joannie życzymy szczęścia w małżeństwie.

Joannę Koroniewską zebrało na instagramowe zwierzenia! Jadowita reakcja internautki była bezlitosna! „Same jesteście sobie winne”

Joanna Koroniewska wraca do formy po porodzie? Pokazała nowe zdjęcie, a fani przecierają oczy. „Ktoś urodził za ciebie!’

„Jak te dzieci szybko rosną”. Joanna Koroniewska pokazała selfie ze swoją pociechą! Jest bez grama makijażu


Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na spacerze

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na spacerze

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie 2017

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie 2017

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - pokaz Łukasza Jemioła 2016

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - pokaz Łukasza Jemioła 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×