Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Wreszcie! Kasia Tusk potwierdziła ciążę i ślub! Pokazała zdjęcie w romantycznej pozie z mężem!
Wreszcie! Kasia Tusk potwierdziła ciążę i ślub! Pokazała zdjęcie w romantycznej pozie z mężem!

Wreszcie! Kasia Tusk potwierdziła ciążę i ślub! Pokazała zdjęcie w romantycznej...

Wreszcie! Kasia Tusk potwierdziła ciążę i ślub! Pokazała...

Modowe szaleństwo Agaty Dudy w Watykanie! Jej czarna ozdoba to marzenie wszystkich fashionistek
Modowe szaleństwo Agaty Dudy w Watykanie! Jej czarna ozdoba to marzenie wszystkich fashionistek

Modowe szaleństwo Agaty Dudy w Watykanie! Jej czarna ozdoba to marzenie...

Modowe szaleństwo Agaty Dudy w Watykanie! Jej czarna...

Z OSTATNIEJ CHWILI: Pippa Middleton urodziła! Znamy płeć dziecka!
Z OSTATNIEJ CHWILI: Pippa Middleton urodziła! Znamy płeć dziecka!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Pippa Middleton urodziła! Znamy płeć dziecka!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Pippa Middleton urodziła! Znamy płeć...

Dziś środa, 17.10.2018

Maciej Dowbor pierwszy raz opowiedział szczerze o kryzysie w związku z Joanną Koroniewską!

Joanna Koroniewska i Maciej DowborMaciej Dowbor o kryzysie w związku z Joanną Koroniewską

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od lat tworzą piękną parę. Małżonkowie spełniają się zawodowo oraz wspólnie wychowują dwie córeczki. Obecnie Joanna i Maciej uchodzą za wzorowe małżeństwo, choć wiadomo, że w ich związku bywało różnie. Media wielokrotnie donosiły o ich kryzysach. Maciej Dowbor w szczerym wywiadzie dla Twojego Stylu wyjawił jak pokonał małżeńskie problemy:

 Chcę spędzać z rodziną więcej czasu. Mam tylko jedno życie. Za chwilę skończę 40 lat i nawet nie wiem, kiedy z chłopaka, który miał na siebie tysiąc pomysłów, ale żadnego dobrego, zmieniłem się w dorosłego mężczyznę, który wie, na co chce w życiu postawić.

Pierwszy poważny kryzys małżonkowie przezywali kilka lat temu:

Jeśli doświadczasz straty, bo rozpada ci się rodzina, to wiesz, jak to boli. I nie chcesz tego drugi raz przeżyć. (…) Czasem warto się oddalić, by docenić to, co się dostało od życia. (…) Kryzys uświadomił mi, że się myliłem. Asia jest wyjątkowa. Oboje mieliście szczęście, że się spotkaliśmy. Moja żona to wspaniała, wartościowa kobieta. Trzeba się starać, żeby kogoś takiego nie stracić.

Przypomnijmy, że Joanna niedawno urodziła drugą córeczkę, która umocniła miłość małżonków. Dumny taka oszalał na punkcie swoich dzieci, a szczególnie tej najmłodszej. Dziennikarz stara się każdą wolną chwilę spędzać z rodziną. Nie chce aby jego kariera przesłoniła mu ważniejsze cele. Dowbor z zazdrością patrzy na młodszych kolegów – ojców:

Zazdroszczę dwudziestolatkom, bo jeszcze wszystko przed nimi. Postanowiłem, że będę starzeć się z godnością.

Maćkowi i Joannie życzymy szczęścia w małżeństwie.

Joannę Koroniewską zebrało na instagramowe zwierzenia! Jadowita reakcja internautki była bezlitosna! „Same jesteście sobie winne”

Joanna Koroniewska wraca do formy po porodzie? Pokazała nowe zdjęcie, a fani przecierają oczy. „Ktoś urodził za ciebie!’

„Jak te dzieci szybko rosną”. Joanna Koroniewska pokazała selfie ze swoją pociechą! Jest bez grama makijażuCzy Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzbudzają Twoją sympatię?

Komentarzy: 6


Centrum Psychoterapii VIDE | 24 kwietnia 2018, 10:23

Jeśli pojawiają się problemy w małżeństwie to trzeba na nie reagować jak najszybciej, zapraszamy do naszej poradni www.centrumvide.pl


Gość | 24 kwietnia 2018, 08:55

Facet jest jak pies,zreszta to dziala w obie strony ,bo zeby facet mogl zdradzic to musi trafic na takowa ktora rowniez zdradza,albo ktora doszukuje sie przygod.Niestety ,w zdradach najczesciej winne sa kobiety ktore prowokuja facetow do zla koniecznego.To One podstepnie dzialaja,udajac niedosepnosc cofajac sie o trzy kroki w tyl,po to by dac jeden wielki krok w przod.Kobiety od zarania dziejow psuly i psuja ten swiat.


Gość | 24 kwietnia 2018, 08:50

W malzenstwie najgorsze jest to ,kiedy zdrada wychodzi na jaw.To zawsze pozostaje w pamieci, zawsze wraca sie do tego myslami ,zawsze o to jest klotnia.Lepiej nie wiedziec ,bo co innego jest podejrzenie a co innego jest fakt.
Takich rzeczy sie nie wybacza,bo skoro odwazyl sie zrobic to pierwszy raz ,to zrobi drugi, trzeci i kolejny.


Gość | 24 kwietnia 2018, 08:44

Ten, czy ta ,ktorzy zdradzaja ,zawsze beda zdradzac.Najtrudniejszy pierwszy krok ,potem to juz tylko rutyna.
Zreszta po nim widac,ze jest tym typem faceta .Dziwie sie tylko co te durne dziolchy w nim widza.czyzby Jego rudy zarost?


danutaoldakowska | 24 kwietnia 2018, 08:34

Wspaniała rodzina raz na wozie raz pod… proza życia tak rodzinę trzeba pielęgnować najważniejszy jest finał niektórzy powinni brać przykład a nie szydzic ☝️


Gość | 23 kwietnia 2018, 20:37

WINNY SIE TLUMACZY.KOGO MOZE INTERESOWAC JEGO ZYCIE PRYWATNE JAK NIE JEGO SAMEGO.
TRZEBA COS POWIEDZIEC,ZEBY POCZUC SIE LEPIEJ.JEDNKAZE ZNAJAC ZYCIE DRAN ZAWSZE BEDZIE DRANIEM BEZWGLEDU NA TO, CZY TO FACET CZY KOBIETA.


Dodaj komentarz
×