Szukaj

Mało smaczny żart z posła PiS-u w „Dzień Dobry TVN”. Wszystko szło na żywo

Maciej Dąbrowski w Dzień Dobry TVN

Maciej Dąbrowski w Dzień Dobry TVN

Maciej Dąbrowski gościł w Dzień Dobry TVN. YouTuber w programie na żywo zażartował z afery, w którą zamieszany jest jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości. 

Maciej Dąbrowski, znany lepiej pod pseudonimem Człowiek Warga, jest jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci w polskim internecie. Zanim związał się z YouTube, przez wiele lat współpracował z Szymonem Majewskim przy jego programie w telewizji TVN Szymon Majewski Show. Był także współtwórcą U1 Baror TV, która wykreowała showmana Bilguuna Ariunbaatara.

Dąbrowski od 2013 roku prowadzi kanał Z Dvpy, który aktualnie subskrybuje ponad 1,5 mln internautów. Człowiek Warga publikuje filmiki, w których opowiada o bieżących sprawach, często robi to w sposób kontrowersyjny:

Zaskakuje widzów z każdym kolejnym filmem. Dzięki swojej niepowtarzalnej formule wywołuje całą gamę najróżniejszych emocji. Opowiada o wszystkim, co nas otacza, choć robi to w sposób niekonwencjonalny, a czasami – dyskusyjny. Przełamuje stereotypy, wyśmiewa tabu, po mistrzowsku gra i bawi się słowem — podaje portal apynews.pl

Na kanale Dąbrowskiego goszczą inne gwiazdy. Przez jego kamerami wystąpili m.in. Dawid Podsiadło, Czesław Mozil oraz Bilguun Ariunbaatar.

Maciej Dąbrowski, znany YouTuber, w Dzień Dobry TVN masakruje PiS

Dąbrowski tworzy nowe materiały wideo, ale zdarza się, że udziela wywiadów. Niedawno gościł w Dzień Dobry TVNgdzie poruszono temat morsowania. Agnieszka Woźniak-Starak zapytała, czy Maciej także jest fanem kąpieli w zimnej wodzie. Zamiast odpowiedzieć wprost, YouTuber postanowił zażartować z polityka Prawa i Sprawiedliwości:

Ja sromuje. Taka ciekawostka, mało kto wie, ale mors to od tyłu srom. Więc to bardziej moja opcja, choć ostatnio widzę, że w polityce też to staje się trendem, patrząc na takiego Marka Suskiego. Staram się nie podążać za trendami, które gdzieś się pojawiają.

Maciej Dąbrowski w Dzień Dobry TVN

Maciej Dąbrowski w Dzień Dobry TVN

Człowiek Warga nawiązał do afery, o której głośno jest od kilku dni. Przypomnijmy, że na Twitterze Marka Suskiego pojawiły się zdjęcia radnej Porozumienia, Ewy Szarzyńskiej. Gdy sprawa nabrała rozgłosu, na jej temat wypowiedział się sam zainteresowany. Powiedział, że ktoś włamał się na jego konto i udostępnił te treści:

Włamano się na moje konto. Niestety zmieniono również hasło. Jestem w trasie, więc niewiele mogę, ale szybko powiadomię organy ścigania. Ja nie znam tej pani, nie wiem, czy ona zna mnie, może z telewizji. Ktoś dokonał przestępstwa i tej pani zrobił chyba większą krzywdę niż mnie. Z tego co słyszałem, zaatakowano też stronę tej pani. Nie mam pojęcia, skąd się wzięły te zdjęcia, jestem ofiarą przestępstwa. Nie znam tej pani, nie mam jej zdjęć — komentował Suski w rozmowie z Wirtualną Polską.

Jak oceniacie zachowanie Maćka w Dzień Dobry TVN?


Maciej Dąbrowski w Dzień Dobry TVN

Maciej Dąbrowski w Dzień Dobry TVN

Maciej Dąbrowski w Dzień Dobry TVN

Maciej Dąbrowski w Dzień Dobry TVN

Maciej Dąbrowski i Natalia Trybus

Maciej Dąbrowski i Natalia Trybus

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Wszyscy mądrzejsi odeszli z TVN. Zostali …………………………. za gruba kasę. TVN idzie na dno. Czy kierownictwo tego nie widzi jakich ma celebrytów. Wstyd. Nie ma nic w nim ciekawego oprócz programów z Martyną Wojciechowską

 • Gość pisze:

  Zauważyliście ze tvn przyciąga do siebie idiotów……Chajzer , wojewódzki itd .teraz ten kretyn

 • AllahMoimPanem pisze:

  Pisowcy to podludzie i robaki

 • Gość pisze:

  Kto to jest ???????
  Kolejny nieudacznik życiowy bez pomysłu na życie który zaczął kręcić głupie filmiki dla debili na youtubie

 • Gość pisze:

  No gupole

 • GośćPawel pisze:

  A tvn zaprasza lokalnych przygłupów co grają noedorozwojow ,jak robisz z siebie debila to zapraszamy do tvn ,co może sensownego powiedziec chlop co lata po.ulicy i robi z siebie debila ??? Teraz do Wojewódzkiego na kanapę

 • Raz dwa trzy pisze:

  Powiedział coś o Panu Suskim i problem ….a pan Jakimowicz śmieje się z artystki jaką jest niewątpliwie Krystyna Janda i to jest w porządku.Cale TVP to jedna wielka propagandowa błazenada a na ich programy i dobre zmiany to sikam ciekłym strumieniem bo mam dwie ręce i potrafię zarobić na siebie i rodzinę …Nie pozdrawiam PiSu i ich wielbicieli

 • Gruszka pisze:

  Tępy głupi typ tvn sięga dna Większość z prezenterów to pajace tak jak ich goście Nikt mądry nie przyjmie zaproszenia do bagna Kto toto ogląda

  • Abbi2 pisze:

   Ja oglądam. I w przeciwieństwie do prowadzących w TVP, to elita. Jeśli Suski nie ma nic wspólnego z wyjątkowo paskudną aferą, to nie musi się obruszać. Ale kto umieszcza w sieci takie zdjęcia. A do tego nie ma nawet na co popatrzeć. Głupia baba, bez smaku estetycznego

 • Gość pisze:

  Telewizja tvn to szambo Mądry nie przyjmie zaproszenia do tej stacji Prezenterzy jak ich goście to same popaprańce tvn sięga dna Co cieszy

 • Gość pisze:

  Tępy głupi typ tvn sięga dna Większość z prezenterów to pajace tak jak ich goście Nikt mądry nie przyjmie zaproszenia do bagna Kto toto ogląda

 • Gość pisze:

  Warga się skończył jak zaczął komentować politykę, i to kompletnie subiektywnie.

 • Jatoja pisze:

  Nie wiem kim jest łypa

 • pomidor pisze:

  jaka telewizja tacy goście…. wkrótce dla lemingów będą tam puszczać bajki… Disneya.

 • Gość pisze:

  Pozdrawiam PIS i najlepsza telewizje polska a olewam tvn i Piaska Jande itd

 • Tonald Dusk pisze:

  No faktycznie „zmasakrował PIS” 😀 😀 😀

 • Gość pisze:

  Już z nagłówka, tekst też przeczytalam, nie ma czegos takiego jak niesmaczny czy zły żart o PiSie, o PiSie i jego wiernych, bo tak ich nazywam, każdy żart jest dobry. PIS jest niczym perpetum mobile blazenady, nie ma początku, końca ślę zawsze siłę na więcej, to są mistrzowie onanizu, sami, ciągle sami się kompromitują,

  • Gość pisze:

   Proszę mi napisać co dobrego dla ludzi starszych ,rodzin z dziećmi dla gospodarki zrobił poprzedni rząd?

  • Gość pisze:

   Hmm dla gospodarki oraz dla rodzin ? Wiem tyle, że aktualny rząd utrzymuje swoje poparcie poprzez nieprzemyślane rozpoczęcie programów socjalnych, które powodują pogorszenie stanu naszej gospodarki. Pomagać rodzinom, czy seniorom, nie oznacza rozdawanie pieniędzy, bo to nie jest żadna pomoc, biorąc pod uwagę, że wartość naszych wypłat przez to spada. Jest to krzywdzące dla ludzi młodych, bezdzietnych jak i tych którzy dzieci posiadają, ale w portfelu jest o wiele mnie niż się mogłoby wydawać, jak za prawdziwy bochenek chleba trzeba zapłacić Ok. 8 zł . Pomoc polega na ułatwieniu dostępności, dawaniu możliwości pracy dla bezrobotnych, dofinansowania do różnych programów mających na celu polepszenie gospodarki. Stwarzanie programów socjalnych jak trzynastki i temu podobne to tylko zadłużanie kraju, już lepiej byłoby obniżyć podatki, które wybierają nam z wypłaty i w ten sposób inflacja by nie wzrastała tak szybko, ale na ten moment pozostaje nam zadłużenie kraju na kilkanaście miliardów. Co do poprzedniego rzadu … co mnie on interesuje, jak i większość ludzi? Wielu z młodych nie opiera się na tym co było, ale na tym co jest i może być. Nie interesują mnie błędy poprzedników, ale to co może być lepsze na przyszłość. To, że ktoś nie popiera działań obecnego rządu nie oznacza, że wielbi poprzedni, więc takie stwierdzenia są śmieszne.

  • Ziutek pisze:

   Mylisz się. Istnieje cos takiego jak potęga smaku (Herbert, słyszałeś cuś?). Żartować można ze wszystkiego (no, prawie, bo np. nigdy nie stroiłbym sobie żartów ze śmierci twojego , dziecka, mamy itp.) , ale poziom żartu ma znaczenie. Skoro jesteś takim antypisiorskim histerykiem, to ci podpowiem, że prymitywne ataki/żarty dot. PiS, tylko PiSowi pomagają. Już tylko z tej przyczyny powinienieś przemyśleć, czy popierać debilkowate ataki na złowrogi PiS.

 • Gość pisze:

  Człowiek Warga to się już dawno skompromitował, jak opowiadał prześmiewczo na youtubie anegdotkę, że to nie był żaden poród, bo jego żona miała tylko cesarkę zrobioną. Nie pomyślał wtedy o żonie, o kobietach, które ten uszczypliwy „żarcik” mógł zaboleć.

  • Neo pisze:

   Moja córka urodziła się w ten sam sposób. Oglądam Wargę i mogą kobieta też, nie poczuła się urażona. Trzeba być bez procenta dystansu do siebie, żeby o to robić aferę.

  • Gość pisze:

   A zdaje sobie Pan/Pani sprawę, że ten żart był nawiązaniem do tzn. MADEK, które na różnych grupach facebookowych twierdziły, że jak ktoś rodził poprzez cesarskie cięcię to może co najwyżej obchodzić wydobyciny dziecka, a nie jego narodziny?

  • Gość pisze:

   ????
   Bo cesarskie cięcie (cesarka) to zabieg chirurgiczny, a nie poród.
   Miałam nawet 2 i nie czuję się tym urażona

  • Gościówa pisze:

   Nie dla każdego to jest zwykły „planowany” zabieg chirurgiczny… Ja wiłam się w bólach 12 h na sali porodowej i w końcu lekarz zdecydował o cesarce, bo było ogromne ryzyko dla mnie i dziecka. Nie dla każdego to „rutynowy zabieg” i doskonale rozumiem autora tego komentarza. Co do Wargi, kiedyś oglądałam, ale mamy chyba a inne poczucie humoru, więc już nie oglądam.

 • Gość pisze:

  Nie od dziś wiadomo, że TVN chce być przeciwieństwem Telewizji Polskiej, więc dla mnie to nie sensacja, że sprowadzili sobie takiego „eksperta” i ten żarcik to bankowo ustawka. Pozdro dla kumatych.