Szukaj

Maciej Dąbrowski od roku przeprowadza “Wywiady z dupy”. Kim tak naprawdę jest prowadzący, który obraża gwiazdy jak nikt inny?

Moda na vlogi trwa nieprzerwanie od kilku lat i chociaż panuje przekonanie, że każdy może założyć sobie konto na YouTube i osiągnąć sukces, to dobrze wiemy, że udaje się to nielicznym. Nie wystarczy być tylko sympatycznym – trzeba mieć też na siebie pomysł i odpowiednie umiejętności. Maciej Dąbrowski ma coś jeszcze – duże doświadczenie.

Założyciel kanału Z dupy i tym samym prowadzący cykl Wywiady z dupy dla osób, które nie znają jego zawodowej przeszłości, może wydawać się dla pozytywnym wariatem, dla drugich – niezbyt błyskotliwym kolesiem, który umie tylko przeklinać i obrażać wszystko i wszystkich. A Maciej Dąbrowski to przede wszystkim bardzo inteligentny mężczyzna, który na rozrywce zjadł zęby! Pracował między innymi w programie Szymon Majewski Show i stworzył U1 Bator TV. Doświadczenie i wiedza jaką zdobył tworząc oba formaty zaowocowały tym, że jego kanał na YouTube w ciągu roku rozwijał się bardzo dynamicznie i wciąż zyskiwał nowych widzów.

666 lat, 666 lat! Niech zryje banie nam! Minął właśnie rok Z Dupy. Rok od kiedy wrzuciłem pierwszy odcinek tego bluźnierczego programu. Nigdy nie spodziewałbym się, że tak to urośnie, tak to pójdzie i zażre. Oczywiście – bardzo chciałem, żeby tak było ale moje zaskoczenie jest praktycznie adekwatne mojemu szczęściu – napisał na YouTube.

Maciej Dąbrowski wywołuje podobne uczucia jak Jerry Springer. Stworzył cykl, w którym gwiazdy mają szansę pokazać do siebie dystans. W jego programach zobaczyliśmy już Martę Wierzbicką, Karolinę Korwin Piotrowską, Czesława Mozila i Dawida Podsiadło.

Jak wam się podoba taki rodzaj humoru? Uważacie, że w programie Macieja Dąbrowskiego gwiazdy naprawdę pokazują do siebie dystans czy niepotrzebnie dają się obrażać?

 


×