Szukaj

Szokująca nagła przemiana wulgarnego Maćka z „Big Brothera”: „Czuję się zażenowany swoim zachowaniem”. Co za cudowne oświecenie!

Maciej Borowicz (Big Brother) oświadczenie i przeprosiny

Maciej Borowicz (Big Brother) oświadczenie i przeprosiny

Maciej Borowicz komentuje atak na Łukasza Darłaka

Maciek Borowicz odpadł z Big Brothera za mowę nienawiści pod adresem Łukasza Darłaka. Po zwyzywaniu homoseksualnego uczestnika i grożeniu mu pobiciem, 31-latek postanowił opublikować w sieci oświadczenie, w którym nie tylko wytłumaczył swoje naganne zachowanie, ale też przeprosił niemalże wszystkich. Internauci mają sporo wątpliwości co do autentyczności słów buńczucznego dj-a.

Maciej Borowicz namieszał w Big Brotherze jak nikt inny. 31-letni dj z Poznania swoim wczorajszym, agresywnym zachowaniem wbił w fotel nie tylko uczestników, ale także widzów. Mężczyzna zwyzywał homoseksualnego Łukasza, stwierdził, że „rozp**rdoli mu ryj” jak tylko wyjdzie z programu. Swoją mowę nienawiści przeplatał wulgarną dyskusją z przyklaskującą mu, nominowaną do opuszczenia show, Karoliną Wnęk.

Naganne zachowanie Maćka nie spodobało się nie tylko widzom, ale także producentom reality-show, którzy podjęli natychmiastową decyzję. Borowicz z samego rana został usunięty z obsady programu. W ciągu minuty musiał spakować swoje rzeczy i wynieść się z domu Wielkiego Brata. Uczestnicy raczej za nim nie płakali. Nie dość, że z 10-osobowej grupy pożegnała go jedynie Karolina, to cała reszta od rana jest w szampańskim nastroju – wspólne gotowanie, pokaz damskiej bielizny w wydaniu mężczyzn czy gry w wyzwania pozwalają przypuszczać, że żałoba po odejściu kontrowersyjnego współlokatora nie trwała długo.

Zobacz: Co tam się dzieje! Kolejny uczestnik rezygnuje z “Big Brothera”! Szykuje się odejście w atmosferze skandalu!

Maciek z Big Brothera przeprasza za swoje zachowanie

Gdy emocje opadły, a ostatni odcinek z udziałem dj-a został już wyemitowany, Maciej Borowicz opublikował odezwę do narodu. W nocnym wydaniu Big Brothera byliśmy świadkami cudownej przemiany wulgarnego i nad wyraz pewnego siebie brutala:

Czuję się zażenowany swoim zachowaniem. Odchodzimy na bok, wyrzucamy z siebie te złe emocje, czasami klniemy, przeklinamy i bluzgamy, bo tak każdy ma. Ja też jestem człowiekiem, mam uczucia, a to, że biorę udział w eksperymencie społecznym, w programie, który izoluje mnie i sprawdza moje słabe strony… Po prostu dałem się podejść, dałem się ponieść emocjom. Nie zadziałała moja inteligencja, to się rozdzieliło: emocje – głowa, głowa – emocje, serce – głowa… Wiecie, to jest odwieczny problem, co wybrać, czy serce czy głowę. I to się niestety odseparowało od siebie wczoraj. Absolutnie moje racje nie usprawiedliwiają formy jakiej użyłem, ale tak jak wspomniałem wcześniej, byłem pod wpływem emocji.

Siedząc w hotelowym pokoju, 31-latek nawiązał do homofobicznych zachowań pod adresem Łukasza, które widzowie mogli „podziwiać” tak samo regularnie jak opowieści Justyny Żak o weganizmie:

Mam świadomość tego, że to mogło wyglądać agresywnie, że jestem agresywny, ale mogło też wyglądać na zwyczajną złość. Ja po prostu byłem zły i zawiedziony. Chciałbym też dodać, że ja nie jestem homofobem. Mam mnóstwo przyjaciół gejów. Sytuacja między mną a Łukaszem była po prostu wojną charakterów i zderzeniem różnych charakterów, które po prostu do siebie zwyczajnie nie pasują. Dlatego staraliśmy się żyć w tym domu, ale niekoniecznie ze sobą spoufalać, bratać się. Z mojej strony, jeśli chodzi o jego orientację to nie chciałbym tego łączyć w żaden sposób.

Na koniec Maciej Borowicz postanowił przeprosić chyba wszystkich, którzy mieli dość oglądania przemocy słownej w jego wydaniu. Lista jest imponująca:

Chciałbym jeszcze raz przeprosić internautów, widzów, moich fanów, produkcję, Wielkiego Brata i uczestników domu za moje karygodne zachowanie. Biorę na klatę wszystkie konsekwencje, razem z usunięciem mnie w trybie natychmiastowym z programu.

W komentarzach na oficjalnej stronie programu wielu internautów twierdzi, że nagłe oświecenie Maćka jest jedynie „desperacką próbą ratowania pr-u”:

 • Srutututu pęczek drutu. Ta wypowiedź jest tak samo szczera i wiarygodna jak gdyby stwierdzić, że w programie pokazał się jako kulturalny mężczyzna z klasą.
 • Przeprosić fanów?! Wtf?
 • Trzeba ponosić konsekwencje swojego działania i nie panowania nad emocjami – to się nazywa „dorosłość”.
 • Tak sobie tłumacz, jesteś agresywnym człowiekiem i to była najlepsza decyzja.
 • Emocje? Przecież on dziennie coś odwalał od 1 dnia był pobudzony. Więc w ani jedno słowo nie wierzę.Jakoś inni też tam są i nie zachowują się tak chamsko.
 • Ojej jaki biedny. A tak serio co by zrobił gdyby ten cały Łukasz bardziej mu się stawiał albo wchodził z nim dyskusje? Przecież on by tego chłopaka zabił
 • Przestraszył się konsekwencji ale to już za późno poszło w świat wszystko… i tak jak w piosence u Big Brother
  POKAŻ KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ… I pokazał….
 • To dopiero prima aprilisowy żart – maciek i przeprosiny 🙂
 • Nieszczere przeprosiny czytane z promptera.

W gąszczu krytycznych wpisów pojawiło się kilka słów wsparcia (w chwili pisania tego tekstu dokładnie dwa komentarze) od internautów, którzy wzięli czupurnego uczestnika w obronę:

 • Ja mu wierzę. Za szybko został usunięty. Jakby nie było, chciał odreagować na boku. Nikomu w twarz nie naubliżał.
 • Maciek trzymaj się. Nie ma czego żałować. Jesteś kilka poziomów wyżej od tego plebsu co został. Dzisiaj wszystko się pięknie zweryfikowało. Dostali trochę alko to Igorek już najebany jak stodoła po żniwach śpi. Płaczek ciepły się w pokoju zabarykadował i jest super impreza. Godzina 00:20, światło zgaszone i super melanż ekipa idzie lulu.

Całe wzruszające oświadczenie Borowicza możecie obejrzeć klikając w poniższy link na Facebooku.

Maciek tuż po wyjściu z Domu Wielkiego Brata skomentował swoje zachowanie.????????

Opublikowany przez Big Brother TVN7 Poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Żałujecie, że Maciej już „nie dołoży do pieca” w domu Wielkiego Brata? Wierzycie w jego nagłą przemianę?

Zobacz: Pikantne sceny w “Big Brotherze”! Po wyjściu spod prysznica zrobiło się gorąco! Nic się nie ukryło!

Kim jest Maciej Borowicz?

Maciej Borowicz ma 31 lat i pochodzi z Poznania. Jest dj-em, event managerem i instruktorem fitnessu. Maciej jest bardzo rodzinny. Silnie związany jest ze swoją siostrą i ojcem. Ma dziewczynę. W środowisku klubowym Maciej znany jest jako DJ Matthew Clarck. Jest świadomy swoich atutów i zdobywa w życiu to na czym mu zależy. Jest bezpośredni, inteligentny i dowcipny. Uwielbia organizować imprezy, zwłaszcza gdy wszyscy świetnie się bawią. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki i sportu.

Zobacz: Tego TVN nie pokazał! Najseksowniejsza uczestniczka “Big Brothera” chwaliła się mieszkańcom powiększonymi piersiami! Mamy zdjęcia!

Zobacz: Homofobia w “Big Brotherze”! Internauci chcą zlinczować Tomka! Z całej siły uderzył w homoseksualnego Łukasza!

Maciej Borowicz oświadczenie po wyrzuceniu z Big Brothera

Maciej Borowicz oświadczenie po wyrzuceniu z Big Brothera

Przeprosiny Maćka z Big Brothera po ataku na Łukasza

Przeprosiny Maćka z Big Brothera po ataku na Łukasza


Karolina Wnęk i Maciej Borowicz planują razem odejść z programu

Karolina Wnęk i Maciej Borowicz planują razem odejść z programu

Maciej Borowicz i Karolina Wnęk przed snem rozmawiali o opuszczeniu programu

Maciej Borowicz i Karolina Wnęk przed snem rozmawiali o opuszczeniu programu

Maciej Borowicz typował kto jest gejem w Big Brotherze

Maciej Borowicz typował kto jest gejem w Big Brotherze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×