Szukaj

Gwiazdy na zamknięciu Festiwalu w Międzyzdrojach: Marcelina Zawadzka, Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Bonda, Mirosław Baka

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2018

W sobotę zakończył się Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach 2018. Podczas imprezy odbyły się liczne spotkania z gwiazdami, warsztaty dla najmłodszych, sesje, projekcje filmów, spektakle oraz koncerty. Jednak największą atrakcję  festiwalu organizatorzy zostawili na sobotę. Na odrestaurowanej alei gwiazd pojawiły się bowiem nowe odciski dłoni gwiazd.

7 lipca w Międzyzdrojach zaprezentowano również spektakle: Frida – w roli Fridy Kahlo Martyna Kliszewska oraz Polowanie na łosia z Antonim Pawlickim, Agnieszką Więdłochą, Piotrem Cyrwusem, Grażyną Wolszczak, Leszkiem Lichotą.

To właśnie te gwiazdy w tym roku pozostawiły odcisk swojej dłoni w Międzyzdrojach. Podczas ostatniego dnia w kurorcie pojawiła się również Marcelina Zawadzka, Katarzyna Bonda oraz Katarzyna Skrzynecka.

Wieczorem w ramach gali odsłonięcia dłoni, wystąpili: Iga Cembrzyńska, Mirosław Baka, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Deląg, Grażyna Wolszczak, Natalia Rybicka, Adam Myjak

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2018! Anna Głogowska, Mikołaj Roznerski, Bilguun Ariunbaatar, Sambor Czarnota

W Międzyzdrojach jest coraz ciekawiej! Kasia Skrzynecka, Anna Popek, Ida Nowakowska, Mikołaj Roznerski

Co za pozy! Śliczna Marcelina Zawadzka na polskiej plaży kusi swoim pięknym ciałem


Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×