Szukaj

Gwiazdy na zamknięciu Festiwalu w Międzyzdrojach: Marcelina Zawadzka, Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Bonda, Mirosław Baka

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2018

W sobotę zakończył się Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach 2018. Podczas imprezy odbyły się liczne spotkania z gwiazdami, warsztaty dla najmłodszych, sesje, projekcje filmów, spektakle oraz koncerty. Jednak największą atrakcję  festiwalu organizatorzy zostawili na sobotę. Na odrestaurowanej alei gwiazd pojawiły się bowiem nowe odciski dłoni gwiazd.

7 lipca w Międzyzdrojach zaprezentowano również spektakle: Frida – w roli Fridy Kahlo Martyna Kliszewska oraz Polowanie na łosia z Antonim Pawlickim, Agnieszką Więdłochą, Piotrem Cyrwusem, Grażyną Wolszczak, Leszkiem Lichotą.

To właśnie te gwiazdy w tym roku pozostawiły odcisk swojej dłoni w Międzyzdrojach. Podczas ostatniego dnia w kurorcie pojawiła się również Marcelina Zawadzka, Katarzyna Bonda oraz Katarzyna Skrzynecka.

Wieczorem w ramach gali odsłonięcia dłoni, wystąpili: Iga Cembrzyńska, Mirosław Baka, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Deląg, Grażyna Wolszczak, Natalia Rybicka, Adam Myjak

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2018! Anna Głogowska, Mikołaj Roznerski, Bilguun Ariunbaatar, Sambor Czarnota

W Międzyzdrojach jest coraz ciekawiej! Kasia Skrzynecka, Anna Popek, Ida Nowakowska, Mikołaj Roznerski

Co za pozy! Śliczna Marcelina Zawadzka na polskiej plaży kusi swoim pięknym ciałem


Czy Marcelina Zawadzka jest seksowna?

×