Słynny „Kevin” przeszedł przez piekło, które zafundował mu ojciec. Ma ciało pokryte licznymi bliznami

Kevin sam w domu

Kevin sam w domu

Macaulay Culkin był bity przez ojca. Odtwórca tytułowej roli Kevina ze świątecznego hitu Kevin sam w domu wspomina dzieciństwo jako najgorszy czas w swoim życiu. Jego słowa wzruszają do łez.

Macaulay Culkin był najpopularniejszym dziecięcym aktorem w latach 90. XX wieku. Wszystko za sprawą angażu w kinowym hicie oraz jego kontynuacji – Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku. Oba obrazy nie tracą na popularności do dziś, a tytułowy bohater, w którego wcielił się Culkin, co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia skrada serca widzom niemal na całym świecie.

Mimo gigantycznej popularności i wielkiej szansie na świetlaną przyszłość Macaulay nie wykorzystał swoich pięciu minut. Bardzo szybko zniknął z wielkiego ekranu, a w późniejszych latach do jego codzienności należało odwiedzanie nocnych klubów, picie alkoholu i zażywanie narkotyków, co w konsekwencji jeszcze bardziej pogrążyło młodego aktora.

Macaulay Culkin był bity przez ojca

Dziś Culkin ma 40 lat i dopiero niedawno odważył się opowiedzieć o swoim dzieciństwie i o tym, dlaczego zrezygnował z show-biznesu i świetnie zapowiadającej się kariery aktorskiej.

O zawieszeniu kariery przez Macaulaya zdecydowało przede wszystkim uzależnienie od narkotyków. Jednak, ku zaskoczeniu wielu, aktor podał jeszcze jeden powód swojej rezygnacji z występów na dużym ekranie. Culkin ma za sobą traumatyczne doświadczenie z dzieciństwa.

Ojciec odtwórcy tytułowego Kevina miał znęcać się nad nim psychicznie i fizycznie.

Macaulay Culkin

Macaulay Culkin

Był złym człowiekiem. Stosował przemoc fizyczną i psychiczną. Mogę pokazać wszystkie blizny. Wszystko, o czym marzył w życiu, ja osiągnąłem zanim skończyłem 10 lat – wyznał.

Warto przypomnieć, że w 1994 roku rodzice nastoletniego wówczas aktora rozwiedli się. Rok później. w wieku 15 lat, pozbawił ich praw rodzicielskich, jednocześnie przejmując kontrolę nad swoim wielomilionowym majątkiem i życiem. Co, jak czas pokazał, nie było dobrym posunięciem.

Miejmy nadzieję, że Macaulay Culkin ma już najgorsze za sobą i wyjdzie wreszcie na prostą. Zwłaszcza, że podobno planowana jest kontynuacja Kevina samego w domu

Emisja Kevin sam w domu: Wigilia, 20.00, Polsat.

Zobacz także: Kevin sam w domu – mnóstwo ciekawostek o świątecznym hicie


Macaulay Culkin

Macaulay Culkin

Macaulay Culkin Brenda Song

Macaulay Culkin Brenda Song

macaulay-culkin-2012

Komentarze

  • Gośćolhjolhjn pisze:

    wpychanie małego dziecka w showbiznes jest destrukcyjne dla psychiki, J Wróblewska, M Jackson, oraz inni to wiedzieli i wiedzą

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×