Szukaj

Słynny „Kevin” w dzieciństwie przeszedł przez piekło, które zafundował mu ojciec. Jego ciało pokryte jest licznymi bliznami

Macaulay Culkin, Kevin sam w domu

Macaulay Culkin, Kevin sam w domu

Macaulay Culkin był bity przez ojca

Macaulay Culkin był najpopularniejszym dziecięcym aktorem w latach 90. XX wieku. Wszystko za sprawą angażu w kinowym hicie oraz jego kontynuacji – Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku. Oba obrazy nie tracą na popularności do dziś, a tytułowy bohater, w którego wcielił się Culkin co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia skrada serca widzom niemal na całym świecie.

Mimo gigantycznej popularności i wielkiej szansie na świetlaną przyszłość Macaulay nie wykorzystał swoich pięciu minut. Bardzo szybko zniknął z wielkiego ekranu, a w późniejszych latach do jego codzienności należało odwiedzanie nocnych klubów, picie alkoholu i zażywanie narkotyków, co w konsekwencji jeszcze bardziej pogrążyło młodego aktora.

Dziś Culkin ma 37 lat i dopiero niedawno odważył się opowiedzieć o swoim dzieciństwie i o tym, dlaczego zrezygnował z show-biznesu i kariery aktorskiej.

Zobacz: Filmowy “Kevin” w pierwszym wywiadzie od 10 lat. Opowiada o narkotykach

O zawieszeniu kariery przez Macaulaya zdecydowało przede wszystkim uzależnienie od narkotyków. Jednak ku zaskoczeniu, aktor podał jeszcze jeden czynnik. Culkin ma za sobą traumatyczne doświadczenie z dzieciństwa, bowiem jak wyznał gwiazdor w wywiadzie, jego ojciec miał znęcać się nad synem psychicznie i fizycznie.

Był złym człowiekiem. Stosował przemoc fizyczną i psychiczną. Mogę pokazać wszystkie blizny. Wszystko, o czym marzył w życiu, ja osiągnąłem zanim skończyłem 10 lat – wyznał.

Warto przypomnieć, że w 1994 roku rodzice nastoletniego wówczas aktora rozwiedli się. Rok później w wieku 15 lat pozbawił ich praw rodzicielskich, jednocześnie przejmując kontrolę nad swoim wielomilionowym majątkiem i życiem. Co, jak czas pokazał, nie było dobrym posunięciem.

Miejmy nadzieję, że Macaulay Culkin ma już najgorsze za sobą i wyjdzie wreszcie na prostą.

Zobacz: Jak dzisiaj wygląda Macaulay Culkin? Słynny Kevin przybrał na wadze i dumnie spaceruje za rączkę z nową dziewczyną!

Zobacz: Jak dziś wygląda matka Kevina ze świątecznego hitu? Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę!


Macaulay Culkin

Macaulay Culkin

Macaulay Culkin Brenda Song

Macaulay Culkin Brenda Song

macaulay-culkin-2012
×