„Kevin sam w domu” i jego niesamowite metamorfozy! Nie do wiary, jak zmieniał się słynny Macaulay Culkin

Kevin sam w domu

Kevin sam w domu

Macaulay Culkin wcielił się w główną rolę Kevina McCallistera w kultowym świątecznym hicie Kevin sam w domu. Jak się zmienił? Jak wygląda obecnie? Zobaczcie zdjęcia.

Trudno o kogoś, komu obcy jest Macaulay Culkin. Nawet jeśli nazwisko brzmi nieco nieznajomo, twarz należąca do aktora wcielającego się w kultową rolę Kevina w świątecznym hicie Kevin sam w domu jest jak najbardziej kojarzona.

Culkin zasłynął z roli rezolutnego chłopca, który – zapomniany przez rodzinę wyjeżdżającą na święta na inny kontynet i pozostawiony samopas w domu – stawił czoła włamywaczom w bardzo kreatywny sposób. W Polsce oglądanie filmu weszło już w kanon świątecznych tradycji, niestety, Macaulayowi sława w tak młodym wieku nie wyszła na dobre.

Macaulay Culkin, czyli Kevin McCallister obecnie

Aktor ma za sobą historię z nadużywaniem alkoholu i narkotyków, kilkukrotnie lądował na odwyku. Wiele zdjęć z jego młodości przedstawia dziecięcego gwiazdora z papierosem w ustach, a w mediach parę razy pojawiła się nawet informacja o tym, że zmarł.

macaulay-culkin-kokarda

Kevin sam w domu

Na szczęście były to tylko niefortunne plotki, a Culkin ma się dobrze. Wyszedł na prostą, doprowadził się do porządku i choć obecnie jego kariera właściwie nie istnieje, wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie i od czasu do czasu bryluje na salonach.

Jak wygląda obecnie? Zajrzyjcie do naszej galerii. Przeszedł niesamowitą metamorfozę!


Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie

Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie "Kevin sam w domu"

Kevin sam w domu obecnie

Kevin sam w domu obecnie

Macaulay Culkin w 2018 roku

Macaulay Culkin w 2018 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×