Szukaj

„M jak miłość”: obsada wraca na plan, ale nie w pełnym składzie. Kogo zabraknie?

Zdjęcia do M jak miłość zostały wstrzymane na czas pandemii koronawirusa. Wiemy już, że produkcja wraca na plan i niebawem nakręci nowe odcinki. W obsadzie nie zobaczymy jednak wszystkich gwiazd. Kogo zabraknie?

M jak miłość - produkcja wraca na plan

Koronawirus w Polsce zmienił życie setek tysięcy osób. Rząd Mateusza Morawieckiego wprowadził wiele obostrzeń, które utrudniały kontakty międzyludzkie i jednocześnie hamowały rozprzestrzenianie się wirusa. Chociaż naukowcy robią co w ich mocy, by wymyślić lek lub szczepionkę, na ten moment nie ma skuteczniejszej ochrony niż izolacja.

Przez epidemię koronawirusa część programów telewizyjnych została przeniesiona na jesień, realizacja innych czasowo została wstrzymana. W gronie tych ostatnich znajdował się m.in. serial M jak miłość.

Produkcja M jak miłość wraca na plan. Kogo zabraknie?

Dla fanów M jak miłość mamy dobrą wiadomość. Jak donosi Super Express, ekipa jeszcze w maju wróci na plan. Informator tabloidu zdradza, że produkcja postara się zachować wszelkie środki ostrożności. Dzięki temu widzowie już po wakacjach będą mogli obejrzeć nowe odcinki:

Widzowie mogą być spokojni. Po wakacjach zobaczymy nowe odcinki. Będziemy pracować ciężko, by nadrobić stracony czas, zachowując przy tym wszystkie środki ostrożności – mówi informator taboidu.

Nie wszyscy aktorzy pojawią się na planie. Tabloid donosi, że wśród obsady na razie zabraknie Weroniki Rosati, która obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych i nie ma jak wrócić do kraju:

Nawet jeśli by się jej udało wrócić, to tutaj czeka ją dwutygodniowa kwarantanna, więc nie mogłaby pracować na planie. Producenci nie mogli już czekać ze zdjęciami, muszą zacząć bez niej — dodaje osoba z otoczenia M jak miłość.

Czy oznacza to, że Anka nie pojawi się w kolejnym sezonie?

Zobacz także: „M jak miłość” zakończy się śmiercią głównego bohatera? Widzowie zobaczą dramatyczne sceny


M jak miłość, Kamil (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Anka (Weronika Rosati), Magda (Anna Mucha)

M jak miłość, Kamil (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Anka (Weronika Rosati), Magda (Anna Mucha)

Krystian Wieczorek i Weronika Rosati na planie

Krystian Wieczorek i Weronika Rosati na planie "M jak Miłość"

M jak miłość: Mamy pierwsze zdjęcia ze ślubu Magdy i Andrzeja! Piękna, kameralna ceremonia w ogrodzie Zduńskich

M jak miłość: Mamy pierwsze zdjęcia ze ślubu Magdy i Andrzeja! Piękna, kameralna ceremonia w ogrodzie Zduńskich

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×