Małgorzata Kożuchowska wraca do „M jak Miłość” jako siostra Hanki? Mamy komentarz aktorki!

Małgorzata Kożuchowska o Hance Mostowiak

Małgorzata Kożuchowska o Hance Mostowiak

Małgorzata Kożuchowska wraca do M jak Miłość?

Kilka godzin temu w mediach zawrzało. Informacja o tym, że Małgorzata Kożuchowska może w najbliższym czasie powrócić do M jak Miłość jako siostra bliźniaczka Hanki Mostowiak zelektryzowała fanów serialu, którzy od lat opłakują odejście aktorki z produkcji. W Super Expressie pojawił się komentarz osoby z produkcji, która twierdziła, że scenarzyści mają bardzo bujną wyobraźnię i chętnie przywrócą Tomka lub Hankę:

Nie mówimy „nie”. Doświadczenia z Andrzejem Młynarczykiem, który wcielał się w postać Tomka i powracał we wspomnieniach bliskich, pokazały, że widzowie tęsknią za bohaterami, którzy odeszli.Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię i nie jest wykluczone, że postać Hani Mostowiak także wróci do serialu – przyznała w Super Expressie osoba z produkcji.

Małgorzata najwyraźniej nie podziela entuzjazmu scenarzystów i do serialu wracać nie ma zamiaru. Zaznaczyła to stanowczo na swoim InstaStory:

Podobno mam zagrać bliźniaczkę Hanki Mostowiak. Ciekawostka. Kto to wymyślił? Myślę, że domyślacie się, że jak ktoś po 9 latach pracy odchodzi z serialu, to nie po to, by po kolejnych 9 do niego wrócić. Czy w roli ducha, czy w roli siostry bliźniaczki – skwitowała wyraźnie rozbawiona gwiazda

Chociaż fani zapewne z przyjemnością zobaczyliby aktorkę w roli ukochanej postaci – lub postaci, która jest z nią w jakiś sposób związana – nie da się ukryć, że w słowach kożuchowskiej jest wiele prawdy. To nie zmienia jednak faktu, że jako Hanka zrobiła furorę i widzowie bardzo za nią tęsknią.

Żałujecie, że nie wróci?

Wraca temat powrotu Małgorzaty Kożuchowskiej do „M jak miłość”! Może mocno namieszać w serialu!

Z OSTATNIEJ CHWILI! Gwiazda „M jak Miłość” powitała na świecie dziecko! Pokazała śliczne zdjęcie

W obsadzie „M jak miłość” nadciąga prawdziwa rewolucja! Do ekipy dołącza nowy gwiazdor, który nieźle namiesza!

 


Małgorzata Kożuchowska – pokaz Łukasza Jemioła jesień-zima 2018

Małgorzata Kożuchowska – pokaz Łukasza Jemioła jesień-zima 2018

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach

Małgorzata Kożuchowska z różami na biuście

Małgorzata Kożuchowska z różami na biuście

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×