M jak miłość. Wielkie zmiany w obsadzie. Kogo już nie zobaczymy? Nie zabraknie też powrotów

M jak miłość obsada

M jak miłość obsada

Kolejny sezon M jak Miłość rusza po wakacjach 2022. Kto wróci do serialu, a z kim będziemy musieli się pożegnać? Takiej rewolucji w obsadzie hitu TVP dawno nie było.

M jak Miłość gości na polskich ekranach od 2000 roku, niezmiennie ciesząc się sympatią widzów. Telenowela uznawana za najchętniej oglądaną w naszym kraju, zdobyła wiele nagród, między innymi Telekamerę TeleTygodnia w 2004, 2005 i 2006 roku oraz Złotą Telekamerę w 2007 roku. Z okazji tysięcznego odcinka w 2013 roku twórcy otrzymali Platynową Telekamerę.

Losy bohaterów telenoweli budzą ogromne emocje wśród widzów, a jej obsada z sezonu na sezon ulega zmianom. Tak też wydarzy się po wakacjach, kiedy będziemy musieli pożegnać kilku aktorów. O szczegółach poinformowały Super seriale.

M jak miłość po wakacjach 2022. Zmiany w obsadzie

W nowym sezonie M jak Miłość zabraknie Laury Sajmołowicz, odgrywającej rolę Majki Chojnackiej, która próbowała namieszać w życiu serialowego Pawła (granego przez Rafała Mroczka) i Franki (w tej roli wystąpiła Dominika Kachlik).

Majka przebywa obecnie na leczeniu odwykowym i nie zapowiada się na jej szybki powrót. W najnowszym sezonie M jak Miłość nie pojawi się także Krzysiek — niedoszły mąż Franki, który postanowił wrócić do Bukowiny Tatrzańskiej. W tej roli mogliśmy oglądać Michała Chruściela.

W serialu nie zobaczymy również Marzenki i Andrzeja, granych przez Olgę Szomańską i Tomasza Oświecimskiego. Serialowa para zginęła bowiem w wypadku w 1618. odcinku telenoweli. Widzowie nie mogą też liczyć na powrót uwielbianej pary — Soni i Janka (granych przez Barbarę Wypych i Tomasa Kollarik). Ich miejsce w leśniczówce zajęli Patrycja (Alżbeta Leńska) i Łukasz (Jakub Józefowicz).

Do Grabiny nie powróci również Ola, w której rolę wcieliła się Justyna Karłowska. Była ukochana Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), zdecydowała się zostawić go dla męża. Wielu widzów zastanawia się także, jaki los czeka Frankę, żonę serialowego Pawła.

Okazuje się, że aktorka odgrywająca tę rolę dołączyła do obsady serialu, który wkrótce trafi na antenę Polsatu, a tym samym jej wątek w M jak miłość zostanie wyciszony. W następnym sezonie Franka wyjedzie do Stanów Zjednoczonych, a jej małżeństwo z Pawłem czeka poważny kryzys.

Na szczęście na fanów serialu czeka też wiele powrotów. Kto wróci do M jak miłość po wakacjach 2022? W obsadzie zagości ponownie Krystian Domagała, wcielający się w rolę Mateusza Mostowiaka. Resztę niespodzianek producenci ujawnią dopiero po wakacjach.


Rafał Mroczek wziął ślub w serialu

Rafał Mroczek wziął ślub w serialu "M jak miłość" | fot. Instagram.com/rafalmroczek

Rafał Mroczek wziął ślub w serialu

Rafał Mroczek wziął ślub w serialu "M jak miłość" | fot. Instagram.com/rafalmroczek

Tomasz Oświeciński z córką na planie Pierwszej Miłości

Tomasz Oświeciński z córką na planie Pierwszej Miłości

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×