Ostatnie minuty Basi Kurdej-Szatan w „M jak miłość”. Ta scena przejdzie do historii. Przygotujcie chusteczki. Pokazujemy, co się wydarzy

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Już wiadomo, jak będzie wyglądał ostatni odcinek M jak miłość z udziałem Basi Kurdej-Szatan. Co się wydarzy na ekranie? Mamy zdjęcia!

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie nie ma dobrej prasy. Stała się obiektem krytyki po tym, gdy miotała przekleństwami wobec Straży Granicznej. Aktorka bardzo się zbulwersowała działaniami funkcjonariuszy na granicy polsko-białoruskiej. Posunęła się jednak zbyt daleko i nazwała członków SG mianem „morderców”. Padły też inne inwektywy.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – napisała na Instagramie.

Takie zachowanie nie pozostało bez odpowiedzi. Jacek Kurski osobiście poinformował o zerwaniu współpracy z aktorką. Wykorzystał do tego Twittera.

Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. – napisał prezes publicznej stacji.

Oznacza to, że Kurdej-Szatan pożegnała się z obsadą M jak miłość. My już wiemy, jak będzie wyglądał ostatni odcinek z jej udziałem. Co się stanie z serialową Joanną?

Ostatni odcinek M jak miłość z Kurdej-Szatan. Jak będzie wyglądał?

Joanna Chodakowska, którą gra Kurdej-Szatan, po raz ostatni pojawi się w odcinku 1619., który zostanie wyemitowany w dniu 8 grudnia o godzinie 20.55, w TVP2.

W tym odcinku Leszek (w tej roli Sławek Uniatowski) oświadczy się Asi. Kobieta tym razem przyjmie zaręczyny. Przypomnijmy, że dwukrotnie jej odpowiedź była odmowna. Wszystko za sprawą Michała (Paweł Deląg), który również starał się o jej serce i skutecznie zwodził ją od stałej relacji z nowym narzeczonym.

Michał to już jednak historia. W galerii przedstawiamy zdjęcia z momentu zaręczyn. Leszek zadbał o romantyczną atmosferę, klęknął na ziemię, pokazał Asi pierścionek, a następnie namiętnie ją pocałował. Jaka będzie przyszłość pary?

Niestety, ale w związku z decyzją władz TVP, Kurdej-Szatan wyleciała z obsady serialu, co oznacza, że wątek losów Leszka i Joanny zostanie definitywnie zakończony przez scenarzystów. W jaki sposób? Tego jeszcze nie wiemy. Będziecie tęsknić za serialową parą? Podzielcie się z nami swoimi odczuciami.


Ostatni występ Kurdej-Szatan w M jak miłość. Fot. MTL Maxfilm

Ostatni występ Kurdej-Szatan w M jak miłość. Fot. MTL Maxfilm

Ostatni występ Kurdej-Szatan w M jak miłość. Fot. MTL Maxfilm

Ostatni występ Kurdej-Szatan w M jak miłość. Fot. MTL Maxfilm

Ostatni występ Kurdej-Szatan w M jak miłość. Fot. MTL Maxfilm

Ostatni występ Kurdej-Szatan w M jak miłość. Fot. MTL Maxfilm

Komentarze

 • Gość pisze:

  A jaka tam z niej aktorka, chciała zabłysnąć jak gwiazda i zabłysła i zgasła .

 • Gość pisze:

  Jadu wylewac nie bede, bo i po co. Zastanawia mnie jednak, dlaczego po prostu nie zmienia aktorki? Nie raz przeciez podmieniano aktora, czy aktorke i bylo ok

 • Aga pisze:

  A ja żałuję że nie będzie Pani Basi w serialu

 • Ela pisze:

  Wyjątkowa kanalia z tej Szatanowej! Ona zawsze działała jakoś na nerwy.Juz większy szacun mam do Kozidrak, bo to starsza kobieta,po przejściach no i chora na alkoholizm.Beata Z tego co czytam to Baśka tez trunkowa …ręce opadają! Kto takie zatrudnia do reklam,?

 • Gość pisze:

  Dla takich celebrytek białoruskich nie ma miejsca w Polsce, wyjazd do Łukaszenki…okleta dziewucha, wstyd 🙈🙉

 • Gość pisze:

  Ja ta. Tęskniła nie będę absolutnie.

 • Gość pisze:

  I bardzo dobrze że znika

 • Gość pisze:

  Ludzie jestescie nienormalni. Jak możecie skreślać człowieka po jednej wypowiedzi. Głupotą jest jej wylanie z telewizji. Aktor powinien być oceniany jak wykonuje swoją pracę A nie jakie ma poglądy polityczne.

  • Małgorzata pisze:

   Nienormalny to jest ten, kto pluje na swoją Ojczyznę w zagrożeniu, na tych co bronią. Jeśli to tylko odruch to tym gorzej, odruchy są szczere.

  • Gość pisze:

   Kara musi być jak ktoś pluje na polski mundur.

  • Gość pisze:

   Nie zadziera się z Armią. A już napewno nie obraza. Nikt normalny tej pani nie zatrudni .

  • Gość pisze:

   Ta Pani jest osobą publiczną a co za tym idzie ludzie się z nią utożsamiają…, Niestety dała ciała i rozumiem stanowisko stacji… Każdy robi swoją robotę. Nie jestem zwolennikiem partii ale taka decyzja na plus…

  • Gość pisze:

   Bo takich ludzi mamy w Polsce tylko potrafią pluć jadem i czekają aż komuś się noga podwinie, to chyba przez to, że mają sami tak żałosne życie i cieszy ich czyjaś wpadka. Przykre to ale prawdziwe, gdyby mogliby komuś pojechać realnie to mordy by nie otworzyli a w necie myślą, że są anonimowi 😉

  • Gość pisze:

   👍

 • Nina pisze:

  No ,to teraz pani Barbara Kurdej Szatan, będzie mogła swobodnie jechać na Białoruś i pomagać emigrantom…… czekam na jej kolejną wypowiedź, oby mniej wulgarną…….a do Polski, może już nie wracać,….

 • Gość pisze:

  Jakoś nie będę za nią tęsknić dla mnie jej rola sierotki była żenująca !!!

 • Emerytka pisze:

  Bardzo dobrze,ze nie bedzie.Nie nawidze zarozumielca.

 • Gośćlinda pisze:

  Nigdy nie zatęsknię, nie cierpiałam tej idiotucznej parki—SIOOOO-👏👏👋👋

 • Gość! pisze:

  Aktorka łukaszenki . Za słowa ,,mordercy ,,o polskim wojsku na nic innego nie zasługuje . A jak nie potrafi pohamować emocji to niech się leczy. Jest niebezpieczna , ciekawe jak się zachowuje wobec własnych dzieci gdy te ją zdenerwują? Trudno ja oglądać w tv po tych słowach.

 • Gość pisze:

  Nie ma miejsca dla niej w Polskiej produkcji skoro trzyma stronę białoruskich czytaj Putina

 • Jowita/izabela/ewa pisze:

  B.K.-Szatan nie jest osobą wysokiego intelektu. Jak ona skończyła studia aktorskie?
  Czy na studiach aktorskich w mojej Ojczyźnie nie wymaga się poprawności w zakresię pisowni?
  Plwociny B.K.Sz. dotyczące obrońców naszej granicy na wschodzie to bełkot interpunkcyjny. Wstyd!
  Dziecko średnio zdolne w 4-ej klasie szkoły podstawowej wie, że zdania składowe w zdaniu złożonym rozdziela się przecinkiem, a początek każdego zdania należy pisać wielką literą. A może/chyba że/ „figura” ta była pod wpływem …?
  Kobieto, historia ci tej pogardy nie zapomni. Ja na pewno-nie!!!
  Kreaturo,Ci, których lżysz, dzień i noc stoją w deszczu i na mrozie, byś ty i twoi … mogli wylegiwać się w luksusowych łóżkach.
  Tak się zachowują pustogłowi, cokolwiek to słowo miałoby oznaczać!!!