Finał sezonu „M jak miłość” zakończy się tragicznie. Widzowie zobaczą samobójstwo czołowego bohatera

M jak Miłość

M jak Miłość

W ostatnim odcinku M jak Miłość przed wakacjami widzowie będą świadkami mocnych scen. Dojdzie do prawdziwej tragedii z udziałem jednego z głównych bohaterów.

M jak Miłość to serial, który podbił serca widzów już ponad dwie dekady temu. Od pierwszego odcinka przyciąga przed telewizory sporą liczbę widzów. Produkcja opowiada losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Spora część akcji dzieje się w rodzinnej Grabinie. Produkcja stała się prawdziwym fenomenem, a jej popularność wśród widzów z biegiem lat ani trochę nie zmalała. Na tasiemcu wychowują się już kolejne pokolenia.

O tym, że cieszy się on wielkim uznaniem, świadczyć mogą liczne nagrody, w tym pięć Telekamer – trzy srebrne, jedna złota i jedna platynowa z okazji wyemitowania setnego odcinka.

Finał sezonu M jak Miłość wiosna 2021. Co się wydarzy?

Przez ponad dwie dekady obsada serialu dosyć mocno się zmieniła. Od samego początku grają w nim między innymi Teresa Lipowska, Katarzyna Cichopek czy Małgorzata Pieńkowska. Aktorem, który całe swoje życie spędził na planie, był też Krystian Domagała.

Wcielał się on w postać Mateusza Mostowiaka, czyli syna Marka i Hanki. Jego serialowi rodzice, których grali: Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski już jakiś czas temu zrezygnowali z udziału w produkcji, a teraz podobną decyzję podjął także Krystian, który w M jak Miłość występuje nieprzerwanie od 19 lat.

Scenarzyści zdecydowali się zakończyć jego wątek w ostatniej odsłonie tej serii. W 1594. odcinku M jak miłość wydarzy się wielka tragedia. W kulisach serialu pokazano, że Mateusz zostanie odtrącony przez swoją żonę Lilkę, co kompletnie go załamie.

Zrozpaczony w środku nocy uda się nad rzekę, do której wrzuci ślubne obrączki, a później sam targnie się na życie. Do ostatniej chwili będzie próbowała ratować go jego babcia, Barbara. Seniorka rodu Mostowiaków, przeczuwając tragedię, będzie dzwoniła do wnuka, aż w końcu nagra mu przejmującą wiadomość na sekretarce:

Odezwij się do mnie, bardzo cię proszę! Martwię się o ciebie! – powie Barbara.

Finałowy odcinek M jak Miłość, który zakończy ten sezon serialu będzie można zobaczyć 31 maja na antenie TVP2. To właśnie wtedy zobaczymy przejmujące sceny z udziałem Mateusza Mostowiaka.


M jak miłość Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

M jak miłość Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

Krystian Domagała opuszcza M jak Miłość

Krystian Domagała opuszcza M jak Miłość

Mateusz (Krystian Domagała) zabił Maćka? M jak miłość, 1340 odcinek

Mateusz (Krystian Domagała) zabił Maćka? M jak miłość, 1340 odcinek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nikogo nie uśmiercą.Tylko nieliczni znikają z własnej woli,bo idą grać w innych stacjach.

 • Gość pisze:

  Nie oglądam serialu od początku,ale doskonale wiadomo,że Krystian Domagała nie chce być aktorem.Idzie na studia,a prawdopodobnie Mateusz Mostowiak zjawi się za kilkaset odcinków.Nie możliwe jest aby uśmiercili jedną z lubianych postaci.Co do innych postaci też jest wszystko grubymi nićmi szyte.Odtwórcę Janka całkiem przypadkiem w serialu na innej stacji.Po prostu wszyscy uciekają z TVP.

 • Gośćxrykjcr pisze:

  To kiedyś był fajny serial.

 • Gość pisze:

  Nie rozumie po co te komentarze piszą osoby którym się serial nie podoba. Nie pasuje to nie oglądam! Inni czekają z niecierpliwością na kolejne odcinki .Jest SUPER

 • Gość pisze:

  Nikt nie zmusza do oglądania nie oglądaj jak nie musisz

 • Gość jj pisze:

  Etam

 • Gość pisze:

  W sumie to dobrze ze zniknie bo jest strasznie sztuczny

 • Gość pisze:

  Zaginie nad rzeką pewnie….ciała nie znajdą…a jak zechce wrócić to się okaże ,że wszyscy myśleli ,że się zabił a on za granicę czmychnal….

 • Gość pisze:

  Nikt nikomu nie każe na siłę go oglądać

 • Gośćadam pisze:

  Chyba nie będzie scen a la Hanka która zabijają kartony!

 • Gość pisze:

  Prosta rada- nie oglądaj.

 • Gośćj pisze:

  On się niby utopi , ciała nie znajdą Za kilka lat jak młodemu kasa wyschnie i zechce grać dalej to zmartwychwstanie i się odnajdzie Byle do kartonów nie wpadł

  • Gość pisze:

   To jest młody człowiek może potrzebuje jakis zmian w swoim życiu..

 • Gość pisze:

  Serial ciągnie się jak flaki z olejem,już się nie da patrzeć na te nie mają e nic wspólnego z normalnym życiem wątki. Powinni go zakończyć.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×