Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

M jak miłość. Nowe odcinki na antenie już od 2 września! Będzie się działo! [uwaga spoiler]Nowe odcinki M jak miłość

Serial „M jak Miłość” wraca na antenę 31 sierpnia. 16 sezon przyniesie wiele zaskakujących wątków. Bedą oświadczyny, nowe romanse i… morderstwo. Do obsady dołączą nowi bohaterowie, między innymi Tomasz Ciachorowski.

Rodzina Mostowiaków odbuduje dom w Grabinie, który stracili w pożarze. Protoplaści rodu przeniosą się do Warszawy na czas remontu, a Marek, którego gra Kacper Kuszewski  zamieszka z żoną u swojego teścia – Jerzego Kolędy. W tej roli Artur Barciś.

Natalka Mostowiak zacznie rodzić, lecz mała Hania nie poczeka, aż mama dojedzie do szpitala. Urodzi się w lesie. W porodzie pomoże zabójczo przystojny leśniczny. Bardzo spodoba mu się Ula, siostra Natalki. Dziewczyna nie pozostanie obojętna na wdzięki Franciszka, bo tak ma na imię leśniczy,  a zagra go Piotr Nerlewski. Zawiąże się miedzy nimi romans, ale ich związku nie zaakceptuje matka Franka grana przez Jowitę Budnik. To powrót aktorki do telewizji.

Paweł (w tej roli Rafał Mroczek) w zgliszczach domu odnajdzie list. Z niego dowie się o dramatycznych losach, jakie podczas II wojny światowej połączyły jego rodzinę z rodziną Markowskich. To zmotywuje go do spłacenia pewnego długu, który zaciągnęła w przeszłości jego rodzina.

Adam Werner oświadczy się Annie- w tej roli Tamara Arciuch. Potem Olek poprosi o rękę Magdy, którą gra Anna Mucha.

Asię (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) połączy gorący romans. Tomek jednak zostanie ranny w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Jego koleżanka z CBŚ – Maryla wyzna, że jest w nim skrycie zakochana.

Agnieszka przeprowadzi się do Warszawy. Wciąż jednak nie powie Tomkowi, że nosi jego dziecko.

Asię odwiedzi jej ojciec, który nie utrzymywał z nią kontaktu – w tej roli: Juliusz Krzysztof Warunek.

Marcina (Mikołaj Roznerski) połączy przyjaźń z Izą (Adriana Kalska), piękną panią kurator. Spędzą wspólny weekend w Ogrodzieńcu. Tam Marcin zakocha się w Izie. Jednak pojawi się pewien problem, a będzie mieć on na imię Artur, w którego wcieli się Tomasz Ciachorowski. Kogo wybierze dziewczyna?

Marta (Dominika Ostałowska) wyjedzie do Kolumbii, by odwiedzić syna. Mąż prawniczki pozna seksowną Weronikę, znajomą Adama Wernera (Katarzyna Hołtra). Mecenas Weronika Urbańska wda się w romans z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Nie uda im się go ukryć przed współpracownikami.

Maria Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) doczeka się rozwodu z Arturem (Robert Moskwa). Nawiąże romans z Robertem Bilskim (Zbigniew Stryj). Kochanka jej męża będzie próbowała ją zabić! Teresa (Dominika Łakomska) podejmie próbę morderstwa – będzie chciała przejechać Marię autem. Artur Rogowski w ostatniej chwili uratuje żonę sam stając się ofiarą kochanki. Kilka miesięcy spędzi w szpitalu.

Paweł (Rafał Mroczek) zabierze Alę (Olga Frycz) w romantyczną podróż do Żnina i Biskupina. To będzie prezent z okazji rocznicy ich ślubu. Zduńscy zostaną oszukani na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Paweł może zostać bankrutem. Czy wyjdzie z opresji?

Kinga (Katarzyna Cichopek) pozna Michała, brata Zuzy – w tej roli Andrzej Andrzejewski. Michał Marszałek- wróci z Syrii do Polski. Na wojnie zostanie ciężko ranny. Sporo czasu spędzi w szpitalu Będzie jednak cierpiał na syndrom stresu pourazowego.

Czekacie na serial?

Zobacz także: Gwiazdy M jak Miłość we wspólnym projekcie [galeria]

Basia Kurdej Szatan Fot. ons

Basia Kurdej Szatan
Fot. ons

Anna Mucha

Anna Mucha
Fot. ons

Kacper Kuszewski Fot. akpa

Kacper Kuszewski
Fot. akpa

M jak miłość Fot. akpa

M jak miłość
Fot. akpaKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×