Szukaj

M jak miłość: Wspaniała niespodzianka przed wakacjami! Magda zostanie matką

M jak Miłość. Magda daje Kindze łóżkowe porady

Wygląda na to, że Magda (Anna Mucha) jest nie tylko doskonałą przyjaciółką, ale również świetną znawczynią męskich potrzeb. W 1374 odcinku udzieli Kindze (Kasia Cichopek) doskonałej rady. Przyczyni się tym samym do powiększenia rodziny!

Jak doskonale wiedzą wszyscy fani serialu, Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek) od dawna podejmują wszelkie możliwe działania by powiększyć swoją rodzinę. Zduńska wpadła w taką desperację, że chodzi za mężem krok w krok, namawiając go na romantyczne sam-na-sam. Z kalendarzykiem w ręku skłania partnera do zbliżeń w dni płodne, karmi go tylko zdrowym jedzeniem i w ostateczności doprowadza do tego, że mąż zaczyna unikać jej jak ognia.

Presja zdecydowanie nie jest dobrą drogą do łóżka Zduńskiego, który ma już serdecznie dość amorów żony i stracił zupełnie ochotę na igraszki. Na szczęście Kinga może liczyć na pomoc Magdy, która słysząc o ekscesach, jakich dopuściła się jej przyjaciółka, ze zgrozą złapie się za głowę:

Zwariowałaś! Czy ty chcesz, żeby Piotrek się nabawił jakieś nerwicy? Ty regularnie na niego polujesz! Przesadzasz. Kochanie, nawet mężczyźni mają swoje prawa. A najważniejszy jest kontekst. Dzieci i babcię to wyrzuć z domu, natychmiast. Przygotuj się do tego wszystkiego. Ugotuj coś dobrego. Na miłość boską ile można jeść pomidory i marchewkę! Przecież to nie jest królik. Szparagi, ostrygi, ośmiorniczki… A najlepiej krwisty stek, miła muzyka, czerwone wino…

Przywołana do porządku Kinga ochłonie nieco i zacznie zastanawiać się, czy rada Magdy faktycznie nie jest odpowiedzią na jej troski. Kobieta zdecyduje się w końcu na podjęcie odpowiednich kroków i zastawi na swojego ukochanego romantycznąmiłosną pułapkę. Ta zagwarantuje jej upojną noc z mężem, a Magda otrzyma od przyjaciółki niespodziewanego SMS-a kolejnego ranka:

Pozwoliłam przejąć stery i… Dzięki Magda. Kocham cię. Jak wszystko pójdzie dobrze znów będziesz matką chrzestną.

Myślicie, że Kinga zajdzie wreszcie w upragnioną ciążę?

Dramatyczny finał „M jak miłość”. Zniknie aż trzech bohaterów

M jak Miłość: Kolejna śmierć w serialu! Bohaterka osieroci małą córeczkę!

Reżyser „M jak miłość” to prawdziwy casanova! Jego romanse z aktorkami wywołały wielki skandal na planie serialu!


Czy oglądasz “M jak miłość”?

×