M jak miłość: Czeka nas wielkie zmartwychwstanie ukochanego bohatera! Już wiemy kiedy i w jakich okolicznościach Tomek wróci do gry!

Andrzej Młynarczyk powrót Tomka do M jak miłość

Andrzej Młynarczyk powrót Tomka do M jak miłość

Tomek wraca do M jak miłość

Produkcja serialu M jak miłość przygotowała dla swoich fanów prawdziwy rarytas. Już niebawem czeka nas wielkie zmartwychwstanie uśmierconego Tomka (Andrzej Młynarczyk) . W serialu wszystko jest możliwe! Zmarły Tomek wróci, ale w dopiero po wakacjach. Teraz już wiadomo, że Tomek będzie się pojawiać w myślach i wspomnieniach Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), która zaśpiewa dla męża piosenkę.

Przypomnijmy, że pożegnanie Andrzeja Młynarczyka z serialem było opłakiwane przez wielbicieli sagi Mostowiaków. Fani od początku knuli własne teorie spiskowe, sugerujące, że przystojny Tomek wcale nie umarł, a jego śmierć była jedynie mistyfikacją. Zatem już wiadomo, że temat Tomka powraca!

Wiemy o tym dzięki filmikowi, który na swój profil wrzuciła Małgorzata Pieńkowska. Wideo z Andrzejem Młynarczykiem z planu w fanach serialu obudziła nadzieję o powrocie Tomka. Super Express ustalił, że czujniscenarzyści zrobili ukłon w stronę widzów.

Jest pomysł, żeby Tomek pojawił się w odcinkach po wakacjach. Nie wiemy jednak, czy będzie to powrót na stałe. Bardziej prawdopodobny wydaje się jego udział w scenach, które będą stanowiły retrospekcję –  osoba z produkcji

Zatem Tomek pojawi się w życiu Joanny i Wojtusia. Jak podaje portal party.pl Chodakowski pojawi się w myślach i wspomnieniach żony. Mało tego – Asia zaśpiewa dla Tomka wyjątkowo romantyczną piosenkę. Dzięki temu będziemy mogli podziwiać wokalny talent Barbary Kurdej-Szatan. Ciekawostka jest fakt, że romantyczny utwór dla Tomka zostanie skomponowana przez samego Roberta Jansona z zespołu Varius Manx.

 Czy Andrzej Młynarczyk pojawi się w na planie serialu? O tym przekonamy się już po wakacjach.

 

M jak Miłość. Andrzej Młynarczyk jednak WRACA do serialu? Wiemy kiedy będą pierwsze odcinki z jego udziałem!

Niespodzianka! Andrzej Młynarczyk wraca do “M jak miłość”?! Pojawiło się intrygujące zdjęcie z planu z aktorem

Już wszystko jasne! Wiemy kiedy TVP pokaże ostatni odcinek “M jak miłość

Wpadka scenarzystów “M jak miłość” po wypadku Pawła! Internauci mają wielki ubaw po pachy!


Małgorzata Pieńkowska i Andrzej Młynarczyk

Małgorzata Pieńkowska i Andrzej Młynarczyk

Andrzej Młynarczyk – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Andrzej Młynarczyk – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Andrzej Młynarczyk - Wielki Test TVP o polskich serialach

Andrzej Młynarczyk - Wielki Test TVP o polskich serialach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×