Szukaj

Co z postacią Basi Kurdej-Szatan w „M jak Miłość”? Niestety nie mamy dla fanów dobrych wieści

Barbara Kurdej-Szatan, M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan, M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan cały czas nie wróciła do serialu M jak Miłość. Widzowie czekają z niecierpliwością na moment, gdy pojawi się na ekranie. Co stoi jej na przeszkodzie?

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Aktorka odkąd pojawiła się w reklamie jednej z sieci komórkowych, cały dostaje kolejne propozycje pracy. Już wcześniej była wielką gwiazdą w teatrze, jednak to pojawienie się na małym ekranie stało się biletem na sam szczyt popularności.

Gwiazda ostatnio skupia się jednak na macierzyństwie. We wrześniu zeszłego roku powitała ona na świecie swoje drugie dziecko. Urodziła synka Henia. Przez wiele miesięcy nie informowała, że jest w ciąży i dopiero gdy wkroczyła w bezpieczny etap drugiego trymestru, pochwaliła się zdjęciem z zaokrąglonym brzuszkiem.

Basia pod koniec ciąży zrobiła sobie przerwę w pracy. Gdy na świecie pojawił się Henio, również całkowicie poświęciła się opiece nad synkiem. Bardzo rzadko pojawia się na ekranie, czy podczas innych wydarzeń. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i odwiedziła Kubę Wojewódzkiego. Opowiedziała tam o narodzinach syna i pracy.

Czy Basia Kurdej-Szatan wróci do M jak Miłość?

M jak Miłość to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Telenowela cieszy się sporą oglądalnością od ponad dwóch dekad. Karierę w niej zaczynało wiele polskich gwiazd. Jedną z głównych ról od kilku lat gra tam także Barbara Kurdej-Szatan. Do obsady dołączyła, wcielając się w opiekunkę do dzieci Joasię, a jej wątek tak bardzo się rozwinął, że stał się jednym z kluczowych. W życiu jej serialowej bohaterki nie brakowało wzlotów i upadków, dzięki czemu postać polubili widzowie.

Pod koniec ciąży aktorka pożegnała się jednak z serialem, a scenarzyści wysłali serialową Joasię za granicę. We Francji jest już od pół roku, a jej ukochany, który pozostał w Warszawie, z niecierpliwością czeka na jej powrót. Z zapowiedzi kolejnego odcinka wiadomo jednak, że Joasia szybko nie wróci do Polski. Basia tylko na chwilę pojawi się na ekranie komputera, z którego będzie rozmawiała ze swoją drugą połówką.

No właśnie nie wiem. Sprawy mi się tutaj trochę skomplikowały. Ale jeszcze się nie poddaję… – mówi do partnera pytającego o powrót do kraju.

Widzowie z wielką niecierpliwością czekają na powrót Basi Kurdej-Szatan na ekrany telewizorów. Już na początku tego roku informowała ona na Instagramie, że ma zaplanowane dni zdjęciowe.

Pierwszy dzień zdjęciowy w „M jak miłość” mam zaplanowany na 28 stycznia. Potem mam zarezerwowanych jeszcze kilka dni zdjęciowych w lutym. Już nie mogę się doczekać, bo bardzo stęskniłam się za pracą – pisała w sieci.

Scenarzyści cały czas jednak odwlekają jej powrót i budują wokół tego ogromne napięcie. Według doniesień prasy z końca 2020 roku Kurdej-Szatan miała zagościć na ekranie już w lutym. Tak się jednak nie stało. Na tę chwilę nie wiadomo jednak, jak dalej potoczą się losy Joanny i czy odcinki z Basią szybko pojawią się na ekranie.


M jak miłość odc 1455, Leszek (Sławomir Uniatowski), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

M jak miłość odc 1455, Leszek (Sławomir Uniatowski), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

M jak miłość odc 1455, Wojtuś (Feliks Matecki), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

M jak miłość odc 1455, Wojtuś (Feliks Matecki), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

M jak miłość odcinek 1453, Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

M jak miłość odcinek 1453, Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×