Szukaj

Dziś mija 20 lat od momentu, gdy na planie M jak miłość padł pierwszy klaps. Jak zmieniły się gwiazdy?

M jak miłość

M jak miłość

M jak miłość świętuje dwudzieste urodziny. Jak zmienili się aktorzy, którzy pojawiają się od początku w serialu? Jak aktualnie wyglądają ci, którzy już nie grają w nim od dłuższego czasu? 

M jak miłość to serial, który cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Polacy pokochali rodzinę Mostowiaków oraz ich przyjaciół i z niecierpliwością wyczekują nowych odcinków. Mało kto wie, ale dokładnie dwadzieścia lat temu, 25.08.2000 roku na planie padł pierwszy klaps.

Produkcja była odpowiedzią na chętnie oglądany KlanPomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, a nowy serial był chętniej oglądany niż jego konkurencja.

M jak miłość świętuje 20 lat. Jak zmieniły się gwiazdy?

Przez lata z serialu odchodziły i dochodziły gwiazdy, zmieniano scenarzystów i końcowe piosenki. Trzy lata temu zmarł jeden z głównych aktorów Witold Pyrosz. Niezmienna pozostała liczba widzów. W dniu premiery nowych odcinków przed ekranami telewizorów zasiadają tysiące widzów.

Losy Mostowiaków i ich przyjaciół są obecne na antenie już od dwudziestu lat. Mało kto jednak pamięta, jak to wszystko się zaczęło. Jak wyglądał pierwszy odcinek M jak miłośćW pierwszym odcinku Barbara i Lucjan obchodzili 40. rocznicę ślubu. Z tej okazji córki urządzały im przyjęcie. Niespodziewanie, po roku nieobecności, do domu wraca jedyny syn Mostowiaków, Marek.

Tak wyglądała pierwsza scena z pierwszego odcinka.

Przez dwadzieścia lat na antenie pojawiło się mnóstwo osób, którym serial otworzył drzwi do kariery, przyniósł rozpoznawalność. Wśród nich warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Kacper Kuszewski, Marcin Bosak, Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha, Joanna Koroniewska, Steffen Möller, Agnieszka Perepeczko, Julia Wróblewska.

Jak się zmienili od momentu debiutu? Zerknijcie do galerii.


Kacper Kuszewski kiedyś i dziś

Kacper Kuszewski kiedyś i dziś

Dominika Ostałowska kiedyś i dziś

Dominika Ostałowska kiedyś i dziś

Małgorzata Kożuchowska wczoraj i dziś

Małgorzata Kożuchowska wczoraj i dziś

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×