W „M jak miłość” wielki rozwód! Wiemy jak zakończy się wątek kolejnej bohaterki!

M jak miłość rozwód Ala Paweł

M jak miłość rozwód Ala Paweł

1326 odcinek M jak miłość – Paweł dowie się o ciąży Ali

Nowe odcinki M jak miłość nie zapowiadają się najlepiej. Przed nami dramat Izy i Marcina, nowy czarny charakter w Grabinie i zbliżające się pożegnanie z Alą. Bohaterka Olgi Frycz wkrótce sporo namiesza w serialu wyznając, że jest w ciąży, ale nie ze swoim mężem. Jak na wiadomość o zdradzie zareaguje Paweł Zduński?

Zobacz: Ciąża w “M jak miłość”! Brzmi wspaniale, ale dla tej pary oznacza tragedię!

Przypomnijmy, że Ala wyjechała za granicę do pracy. Dla ukochanej Pawła życie rodzinne zawsze było na dalszym planie, najważniejsza jest dla niej kariera zawodowa. Do wylotu z Polski namówił ją Brytyjczyk, kolega z pracy o imieniu Mark. Okaże się, że podczas pobytu w Wielkiej Brytanii Ala miała romans z mężczyzną.

W 1326 odcinku M jak miłość Ala wróci do Warszawy. Po powrocie do domu będzie liczyła na serdeczne przyjęcie ze strony męża, który zamiast czekać na nią, będzie duszą towarzystwa na kolacji u Teresy (Joanna Sydor), z którą lata temu łączył go płomienny romans. Gdy Paweł późnym wieczorem wróci do domu, usłyszy tylko:

Długo cię nie było…

Ala potraktuje Pawła bardzo oschle. Odmówi mu seksu, chociaż przez telefon zapewniała, że tak bardzo jej go brakuje. Paweł zorientuje się, że zachowanie Ali jest co najmniej dziwne. W efekcie żona poprosi go o rozmowę. Czy właśnie wtedy wyjawi swój sekret na temat romansu z Brytyjczykiem? Podczas trudnej rozmowy Ala nie będzie jeszcze wiedziała, że jest w ciąży.

Na drugi dzień Zduńska uda się do lekarza, który określi, że to już piąty tydzień ciąży. Wtedy Ala zda sobie sprawę, że wszystko zaszło już za daleko. Informacja szybko wyjdzie na jaw, co oznacza, że w kolejnych odcinkach czeka nas rozwód i ponowny wyjazd Ali do Londynu. W ten sposób zakończony zostanie wątek Olgi Frycz.

1326 odcinek M jak miłość już 31 października o 20.50.

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” skarży się na producentów! Zaczęła już poszukiwać pracy w nowym serialu

Zobacz: Nowy czarny charakter w “M jak miłość”! Sporo namiesza w serialu!

Zobacz: Joanna Koroniewska wróciła do “M jak miłość”?! Gwiazda długo trzymała fanów w niepewności

Zobacz: Kolejna gwiazda znika z M jak miłość! To już czwarta w tym sezonie!

Ala i Paweł z M jak miłość

Ala i Paweł z M jak miłość

Ala i Paweł z M jak miłość

Ala i Paweł z M jak miłość


Ala i Paweł z M jak miłość

Ala i Paweł z M jak miłość

Ala i Paweł z M jak miłość

Ala i Paweł z M jak miłość

Ala i Paweł z M jak miłość

Ala i Paweł z M jak miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×