„Beverly Hills 90210” wraca na antenę, a gwiazda serialu jest w krytycznym stanie! Fatalne doniesienia zza oceanu

Beverly Hills 90210

Beverly Hills 90210

Luke Perry z Beverlly Hils 90210 miał udar

Luke Perry znany z młodzieżowego serialu Riverdale oraz Beverly Hills 90210 trafił do szpitala w krytycznym stanie. Gwiazdę znaleziono w mieszkaniu. Aktor przeszedł masywny udar mózgu i walczy o życie. W jakim dokładnie jest stanie? Co zaszło? Czy wcześniej chorował?

Luke Perry, aktor znany z serialu Riverdale i kultowego już Beverly Hills 90210 trafił do szpitala. Aktora znaleziono w domu w Sherman Oaks i natychmiast przewieziono do szpitala. Medyków zawiadomił jeden z jego przyjaciół o godzinie 9:40 rano 27 lutego. Wszystko wskazuje na to, że aktor przeszedł bardzo poważny udar, a jego stan jest krytyczny.

Jak donosi Hollywood Life, Perry został przewieziony na oddział i natychmiast trafił na stół operacyjny, gdzie lekarze próbowali zmniejszyć ciśnienie w jego czaszce. Następnie wprowadzono go w farmakologiczną śpiączkę, by pozwolić mózgowi na swobodne dojście do siebie po obrzęku, do którego doszło w wyniku udaru. Według lekarzy, gdy ratownicy dojechali do jego apartamentu, był jeszcze przytomny i potrafił artykułować słowa, ale bardzo niewyraźnie. Kilka chwil później jego stan gwałtownie się pogorszył. Jak twierdzi rzecznik Luka:

Pan Perry jest obecnie pod obserwacją w szpitalu – skwitował krótko

Niestety nie wiadomo w jakim dokładnie jest stanie i kiedy zostaną opublikowane obszerniejsze informacje na temat jego zdrowia.

Czy zobaczymy Luke’a w powracającym po latach serialu Beverly Hills 90210?

Małgorzata Rozenek przerwała ferie. Teraz każdą chwilę spędza w szpitalu. Trwa walka o życie

Filmowe gwiazdy z Hollywood pojawią się w Warszawie! Znamy całą listę wielkich nazwisk!

Tłum gwiazd na rozdaniu Teen Choice Awards 2018! Kto wrócił do domu ze statuetką?


Luke Perry miał udar

Luke Perry miał udar

Luke Perry miał udar

Luke Perry miał udar

Luke Perry miał udar

Luke Perry miał udar

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×