Narzeczona Luke’a Perry’ego rozpadła się na kawałki po śmierci aktora. Opublikowała wzruszające oświadczenie

Luke Perry narzeczona

Narzeczona Luke’a Perry’ego wydała oświadczenie

Luke Perry zmarł 4 marca. Po kilku dniach milczenia, głos zabrała narzeczona aktora – Wendy Madison Bauer, która wydała oświadczenie pełne wzruszających słów.

Wendy Madison Bauer i Luke Perry byli razem przez ponad 11 lat. Kiedy on doznał udaru mózgu i trafił do szpitala, ona także pojawiła się w placówce licząc na to, że jej ukochany szybko wyzdrowieje. Zwłaszcza, że lekarze zrobili co w ich mocy, by pomóc mu dojść do siebie.

Perry został jednak przewieziony na oddział i natychmiast trafił na stół operacyjny, gdzie lekarze próbowali zmniejszyć ciśnienie w jego czaszce. Następnie wprowadzono go w farmakologiczną śpiączkę, by pozwolić mózgowi na swobodne dojście do siebie po obrzęku, do którego doszło w wyniku udaru.

Niestety mężczyzna zmarł. Wendy, po tygodniu milczenia postanowiła wydać oświadczenie, w którym dziękuje wszystkim za przejawy wsparcia, które zarówno ona, jak i rodzina aktora otrzymali w ostatnim czasie:

Ostatnie 11,5 roku z Luke’iem były najszczęśliwszym czasem mojego życia i jestem wdzięczna, że spędziłam z nim ten czas. Chcę także podziękować jego dzieciom, rodzinie i przyjaciołom za ich miłość i wsparcie. Znaleźliśmy dla siebie pocieszenie w świadomości, że w naszym życiu był niezwykły człowiek. Będzie nam go bardzo brakowało – napisała.

Dodajmy, że w chwili śmierci mężczyzna miał dopiero 52 lata.

Załamana Tori Spelling wspomina Luke’a Perry’ego. Jej słowa złamią wam serce

Luke Perry zaręczył się przed tragiczną śmiercią. Kim jest partnerka zmarłej gwiazdy „Beverly Hills 90210”?

Luke Perry nie żyje. Zmarła gwiazda „Beverly Hills 90210”


Luke Perry i Wendy Madison Bauer

Luke Perry i Wendy Madison Bauer

Luke Perry nie żyje

Luke Perry nie żyje

Luke Perry nie żyje

Luke Perry nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×