Luke Perry nie żyje. Zmarła gwiazda „Beverly Hills 90210”

Luke Perry nie żyje

Luke Perry nie żyje

Luke Perry nie żyje

Luke Perry nie żyje. Gwiazdor Beverly Hills 90210 kilka dni temu przeszedł ciężki udar. Miał 52 lata.

Nie żyje Luke Perry. Aktor zmarł w poniedziałek 4 marca w szpitalu w St. Joseph’s Hospital w Burbank. Do placówki trafił w ubiegłym tygodniu tuż po tym, jak doznał udaru mózgu. Chociaż lekarze mieli nadzieję, że mężczyźnie uda wrócić się do zdrowia, tak się jednak nie stało.

Śmierć aktora potwierdził jego rzecznik, Arnold Robinson. Przyznał, że rodzina jest wdzięczna za wsparcie i modlitwy. Jednocześnie prosił by uszanować jej prywatność w czasie żałoby.

Jak donosi portal TMZ, aktor umierał w otoczeniu najbliższych. Byli przy nim m.in. narzeczona Wendy Madison Bauer, dzieci Jack i Sophie, a także matka Ann Bennett i ojczym Steve Bennett.

Luke Perry miał udar mózgu

Aktor do szpitala trafił 27 lutego tuż po tym jak znaleziono go w o w domu w Sherman Oaks. Jego stan już wtedy był krytyczny. Perry został jednak przewieziony na oddział i natychmiast trafił na stół operacyjny, gdzie lekarze próbowali zmniejszyć ciśnienie w jego czaszce. Następnie wprowadzono go w farmakologiczną śpiączkę, by pozwolić mózgowi na swobodne dojście do siebie po obrzęku, do którego doszło w wyniku udaru.

Według lekarzy, gdy ratownicy dojechali do jego apartamentu, był jeszcze przytomny i potrafił artykułować słowa, ale bardzo niewyraźnie. Kilka chwil później jego stan gwałtownie się pogorszył.

Kim był Luke Perry?

Luke Perry był amerykańskim aktorem, któremu sławę i popularność przyniosła rola Dylana McKay z Beverly Hills 90210. Karierę na dużym ekranie rozpoczął jako Ray Ray w komediodramacie Gorąca noc.

Po raz ostatni fani aktora będą mogli zobaczyć go w tym roku. Quentin Tarantino zaangażował go bowiem do filmu Once Upon a Time in Hollywood. Wystąpił obok aktorów takich jak m.in. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Burt Reynolds, Kurt Russell.

„Beverly Hills 90210” wraca na antenę, a gwiazda serialu jest w krytycznym stanie! Fatalne doniesienia zza oceanu

Wstrząsający wpis The Prodigy. Ujawniono przyczyny śmierci Keitha Flinta


Luke Perry miał udar

Luke Perry miał udar

Luke Perry miał udar

Luke Perry miał udar

Luke Perry miał udar

Luke Perry miał udar

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×