Nagła tragiczna śmierć polskiego sportowca. Miał tylko 29 lat

Łukasz Lonka nie żyje

Łukasz Lonka nie żyje

Łukasz Lonka nie żyje. Był wielokrotnym mistrzem Polski w motocrossie, który w ubiegłą niedzielę uległ groźnemu wypadkowi. Lekarzom nie udało się uratować sportowca. Tragiczną wiadomość o śmierci 29-latka przekazała jego żona Edyta.

Łukasz Lonka był jednym z najwybitniejszych zawodników w klubie AMK Człuchów. Niestety w niedzielę podczas zawodów East Motocross Cup 2019, które odbywały się w Nowodworze niedaleko Lubartowa, uległ bardzo groźnemu wypadkowi. Podczas skoku z najazdu 29-latek upadł na ziemię tracąc przytomność. Ratownicy medyczni, którzy zawsze zabezpieczają tego typu imprezy sportowe, natychmiast podbiegli do leżącego w bezruchu sportowca i zaczęli go reanimować. W tym samym momencie na miejsce wypadku został wezwany śmigłowiec ratunkowy, którym nieprzytomny motocyklista został przetransportowany do szpitala.

Internauci przedwcześnie uśmiercili sportowca, ponieważ już we wtorek pojawiły się pierwsze plotki o tym, jakoby Łukasz zmarł w wyniku powstałych obrażeń ciała. Zdruzgotana żona poprosiła o uszanowanie prywatności rodziny i nie rozpowszechnianie takich informacji w momencie, kiedy wszyscy przeżywają bardzo ciężkie chwile.

Po wypadku zorganizowano zbiórkę pieniędzy na najlepszych specjalistów i niezbędne leki. Niestety lekarzom nie udało się wygrać z czasem i dziś o jego żona poinformowała o śmierci sportowca. Łukasz Lonka zmarł w wieku 29 lat. Fani napisali na jego profilu wiele wzruszających komentarz. Oto jeden z nich:

Każdy kto stracił w życiu kogoś bliskiego wie jak strasznie to boli, kiedy myślisz, że nie dasz rady, że nie wytrzymasz, że z bólu i tęsknoty oszalejesz, żadne słowa, gesty nic nie jest w stanie choć w minimalnym stopniu pomóc, pocieszyć….Jedyne co pozostaje to wiara, w to że się jeszcze zobaczymy i że to na chwilę ta przerwa i wiara w to, że temu który odszedł jest już teraz dobrze, spokojnie, szczęśliwie. Nie mówimy żegnaj, ale do zobaczenia DO ZOBACZENIA Łukasz Lonka. Czuwaj nad swoimi ukochanymi dziewczynami teraz mają anioła stróża w niebie – napisała jedna z przyjaciółek.

Rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

Z wielkim bólem serca zawiadamiam, że mój kochany mąż odszedł od nas w dniu dzisiejszym ????

Opublikowany przez Edyta Lonka Wtorek, 9 lipca 2019

Zobacz: Nie żyje gwiazdor “Jamesa Bonda”. Miał 81 lat

Zobacz: Nie żyje gwiazdor Realu, Sevilli, Arsenalu i Atletico. Piłkarz zginął w wypadku samochodowym w wieku 35 lat


Łukasz Lonka nie żyje - Facebook

Łukasz Lonka nie żyje - Facebook

Łukasz Lonka nie żyje - Facebook

Łukasz Lonka nie żyje - Facebook

Łukasz Lonka z żonę Edytą - Facebook

Łukasz Lonka z żonę Edytą - Facebook

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×