Uczestnik popularnego polskiego show został skazany za brutalną próbę gwałtu na swojej 79 letniej babci!

Uderzał głową babci o ścianę, podduszał, siłą zdarł z niej ubranie i przewrócił z wyraźnym zamiarem seksualnego wykorzystani...

Łukasz L. z „Chłopaków do wzięcia” usiłował brutalnie zgwałcić własną babcię

Wielce nieprawdopodobną i zarazem szokującą informację podała w ostatnich dniach Gazeta Krakowska. Jak donosi dziennik, w Tarnowie 29-letni ukochany wnuk usiłował brutalnie zgwałcić swoją 79-letnią babcię! Do próby gwałtu doszło w jednej z podtarnowskich miejscowości w listopadzie ub. roku. Wnuczek tego feralnego dnia, po pracy wypił litr wódki z kolegą, po czym udał się do babci, która czekała na niego z pysznym obiadem. W trakcie wizyty raczej pijany wnuk, wszczął ogromną awanturę, a finalnie usiłował wykorzystać seksualnie swoją babcię. Młodzieniec dostał ataku szału i był bardzo brutalny!

 

Jak relacjonuje Gazeta Krakowska wnuk uderzał głową babci o ścianę, podduszał, siłą zdarł z niej ubranie i przewrócił z wyraźnym zamiarem seksualnego wykorzystania swojej ofiary. Zniewolona babcia wspaniałomyślnie zaproponowała brutalowi pieniądze, aby ten wydał je w agencji towarzyskiej na zaspokojenie swoich seksualnych potrzeb. Mężczyzna jednak nie przyjął gotówki i nadal dążył do zbliżenia z 79 letnią własną babcią! Na szczęście kobiecie udało się uwolnić z rąk pijanego oprawcy, poturbowana babcia pobiegła do sąsiadów, którzy natychmiast wezwali policję.

 

Jak informuje Gazeta Krakowska, 29-latek to uczestnik programu Chłopaki do wzięcia – Łukasz L., który w programie przekonywał, że zależy mu na prawdziwej miłości. Stronił również od pocałunków i zbliżenia bowiem z seksem chciał czekać do ślubu, bo „tak nakazuje religia”. Miał dziewczynę, którą poznał w telewizyjnym programie, ale ten związek szybko się rozpadł.

 

Poturbowana dotkliwie babcia przez długi czas po zdarzeniu nie mogła dojść do siebie. Odczuwała paniczny lęk przed swoim wnukiem. Sąd w swoim uzasadnieniu wyroku podkreślił  brutalny sposób działania oskarżonego i wielki rozmiar krzywdy pokrzywdzonej zwielokrotniony przez jej wiek i fakt, że poświęciła wiele lat na opiekę nad wnukiem. Za okoliczność łagodzącą przyjęto fakt, że kobieta mu wybaczyła.

Taka postawa dowodzi bezmiar uczucia jakim darzyła i darzy wnuka, a to tylko uwypukla skalę wyrządzonej przez sprawcę krzywdy – zauważył sąd

Sąd Apelacyjny w Krakowie orzekł wyrok 3 lat więzienia. Niewdzięczny wnuk musi także zapłacić swojej babci 5 tys. zadośćuczynienia za doznaną krzywdę. Sąd zakazał również Łukaszowi L. przez 10 lat zbliżania się do 79 letniej babci na odległość 30 metrów. Orzeczenie jest prawomocne.

To brzmi jak powieść sensacyjna!

 

“Chłopaki do wzięcia” w teledysku Evy Basty. Musicie ich zobaczyć!

Partner Moniki z “Rolnik szuka żony 3” tłumaczy dlaczego wycofał się z programu. “Udział mógłby zaszkodzić mi w…”

 

Nie żyje gwiazdor popularnego serialu Polsatu. Miał zaledwie 31 lat

 

 

 


Łukasz L. z

Łukasz L. z "Chłopaków do wzięcia" usiłował brutalnie zgwałcić własną babcię

Łukasz L. z

Łukasz L. z "Chłopaków do wzięcia" usiłował brutalnie zgwałcić własną babcię

Łukasz L. z

Łukasz L. z "Chłopaków do wzięcia" usiłował brutalnie zgwałcić własną babcię

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×