Szukaj

Blondino z „Hotelu Paradise” został napadnięty, okradziony i brutalne pobity. Wstrząsające zdjęcia wylądowały w sieci

Łukasz Książkiewicz

Łukasz Książkiewicz

Łukasz Książkiewicz Blondino z Hotelu Paradise został napadnięty, okradziony i brutalnie pobity. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia. Ma mnóstwo obrażeń. Co się wydarzyło?

Hotel Paradise to program, który szybko zdobył popularność wśród widzów. Randkowe show cały czas przyciąga przed telewizory sporą grupę fanów, którzy chętnie podglądają miłosne perypetie uczestników. W hicie stacji TVN7 biorą udział tylko i wyłącznie single, którzy chcą nie tylko ulokować w kimś swoje uczucia, ale także powalczyć o główną nagrodę. Bohaterowie wraz z całą ekipą wyjeżdżają na rajską wyspę, na której przez kilka tygodni możemy śledzić ich losy. Dwie pierwsze edycje były kręcone na Bali, a podczas najnowszej wszyscy zameldowali się na Zanzibarze.

Single, którzy poszukują prawdziwej miłości, szybko stają się w naszym kraju gwiazdami, a ich losy fani bardzo chętnie śledzą także po zakończeniu emisji. Wielu z nich bardzo prężnie zaczęło prowadzić swoje instagramowe profile, na których internauci mogą podglądać, jak układa się ich życie po powrocie do Polski.

Blondino z Hotelu Paradise został pobity i okradziony. Co się stało?

Łukasz Książkiewicz był jednym z uczestników pierwszej edycji randkowego show. Zdobył on ogromną sympatię widzów tego formatu. Pochodzący z Poznania przystojniak dał się poznać, jako niepoprawny optymista, który swoją pogodą ducha mógłby obdarować co najmniej kilka osób, dzięki temu udało mu się dotrzeć aż do finału. Blondino Latino, jak nazywają go przyjaciele, opublikował na swoim profilu w social mediach zdjęcia, które mocno zaniepokoiły internautów.

Okazuje się, że został on napadnięty i bardzo brutalnie pobity. Nieznani napastnicy ograbili go także z cennych rzeczy osobistych w tym telefonu komórkowego, laptopa, biżuterii, a nawet ubrań. Łukasz na fotografiach ma podbite i zasinione oczy, wokół jednego z nich znajduje się ogromny krwiak. Mężczyzna wyjawił, że doznał także złamania nosa i podejrzewano u niego wstrząśnienie mózgu. Jak na razie odpoczywa w domu i regeneruje siły.

Uśmiechu nigdy mi nie zabiorą. Więcej informacji powiem, jak się bardziej zregeneruję. Jak na razie to odpoczywam i oglądam Netflixa – napisał na swoim Instastories Łukasz.

Blondino Latino opublikował na swoim profilu serię snapów, na których pokazał, jak wygląda jego pobijana twarz. Zwrócił się także do napastników, by Ci delikatnie obchodzili się ze skradzionymi rzeczami.

W naszej galerii możecie zobaczyć wstrząsające kadry, które pojawiły się na profilu społecznościowym uczestnika Hotelu Paradise.


Łukasz Książkiewicz

Łukasz Książkiewicz

Łukasz Książkiewicz

Łukasz Książkiewicz

Łukasz Książkiewicz

Łukasz Książkiewicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×