Szukaj

Dramat gwiazdy „Hotelu Paradise”. Został napadnięty. Pokazał drastyczne zdjęcia: „Rozcięta głowa, złamanie z przemieszczeniem”

Łukasz Karpiński został napadnięty

Łukasz Karpiński został napadnięty

Łukasz Karpiński to jeden z uczestników Hotelu Paradise, który przeżył prawdziwy dramat. Młodego mężczyznę  zaatakował nieznany napastnik. Zdjęcia obrażeń wyglądają bardzo poważnie.

Hotel Paradise to randkowy program, który okazał się wielkim hitem stacji TVN. Miłosne reality show rozgrywane na słonecznym Bali zyskało sobie ogromną popularność i sporą liczbę fanów. Od razu po zakończeniu pierwszej serii, która na antenie pojawiła się w lutym tego roku, wiadomo było, że program będzie kontynuowany. Zdaniem jego uczestników jest połączenie się w pary. Każda z nich spędza ze sobą jeden tydzień i wspólnie dzieli hotelowy pokój. Zawsze zostaje jedna osoba, która nie ma partnera. Ona w kolejnym tygodniu musi znaleźć dla siebie parę lub opuścić program. Ci, którzy dotrą do finału, będą musieli wybrać miłość lub pieniądze. Do zgarnięcia jest aż 100 tysięcy złotych.

Pierwszy odcinek drugiej serii egzotycznego reality show wyemitowano 31 sierpnia. Od tamtej pory nie brakuje w nim emocji, a nawet gorących scen rodem z filmów dla dorosłych. Jednym z uczestników programu był Łukasz Karpiński, to 24-latek, który na co dzień mieszka w Warszawie. Pracuje jako dietetyk, trener personalny, a także agent nieruchomości. Mimo młodego wieku dorobił się już sporego majątku, co pozwala mu żyć w upragnionym luksusie. Na oficjalnej stronie programu czytamy, że Łukasz jest bardzo pewny siebie, a nawet impulsywny. Wcześniej próbował swoich sił w innych tego typu programach, jednak to wyjazd na Bali przysporzył mu spore grono nowych fanów.

Łukasz Karpiński został pobity

Łukasz Karpiński w programie nie zabawił długo. Nie udało mu się znaleźć pary i jako pierwszy opuścił program. Po powrocie do domu spotkała go bardzo nieprzyjemna sytuacja, o której poinformował wszystkich za pomocą social mediów. Łukasz został napadnięty i uderzony butelką w tył głowy. Atak napastnika spowodował upadek w wyniku, którego złamał sobie rękę.

Rozcięta głowa, złamanie z przemieszczeniem. Będę potrzebować od trzech do sześciu miesięcy przerwy – napisał na instastories.

Celebryta nie jest w stanie zrozumieć, dlaczego został zaatakowany.

Działasz w dobrej wierze… Dostajesz z zaskoczenia butlą i wybijasz łokieć w trakcie zamroczenia i upadku. Zachowanie w moją stronę jest definicją frajerstwa. Tylko frajerzy uderzają z całej siły w tył głowy litrową butelką.

Obrażenia Łukasza wyglądają bardzo poważnie. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

 


Łukasz Karpiński został napadnięty

Łukasz Karpiński został napadnięty

Łukasz Karpiński został napadnięty

Łukasz Karpiński został napadnięty

Łukasz Karpiński został napadnięty

Łukasz Karpiński został napadnięty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×