Łukasz Jakóbiak jest gejem! Na YouTubie zrobił odważny coming out

Łukasz Jakóbiak jest gejem

Łukasz Jakóbiak jest gejem

Łukasz Jakóbiak jest gejem. Do swojej orientacji przyznał się na YouTube. Opublikował wywiad, w którym to on był gościem. Co jeszcze wyjawił?

Łukasz Jakóbiak zaistniał na YouTubie, gdzie stworzył 20m2, program, w którym do swojej kawalerki zaprasza aktorów, artystów, celebrytów. Jak powiedział w jednym z wywiadów, dzięki temu chciał wyleczyć się z kompleksów, dopiero po czasie stwierdził, że nie tędy droga:

Chciałem funkcjonować w mediach, by wyleczyć się ze swoich kompleksów. Robiłem niestandardowe rzeczy, by zostać zauważonym. Teraz już wiem, że coś takiego ich nie leczy, może je jedynie przyćmić. Nad kompleksami trzeba pracować – mówił w rozmowie z NaTemat.

Łukasz Jakóbiak jest gejem. Coming out youtubera

Przez lata Jakóbiak gościł wiele znanych osób, które przed jego kamerą opowiadały o życiu prywatnym. Zdradzały sekrety, których nie ujawniały nigdzie indziej. Po ośmiu latach na szczere wyznanie zdobył się sam prowadzący, który opowiedział swoją historię. Przeszedł długą drogę, by dojść do miejsca, w którym dziś się znajduje i zaakceptować to, kim jest.

Łukasz zdradził, że przeszedł wiele operacji na zeza, obecnie widzi głównie na jedno oko. Trudne momenty życia doprowadziły go do próby samobójczej. Gdy doszedł do ładu z samym sobą, postanowił przyznać się do swojej orientacji:

Nigdy jeszcze nie mówiłem, że jestem gejem. To niesamowite, bo nagrałem o tym materiał już trzy razy, ale nie emitowałem go (…).  Otaczałem się światem, w którym czytałem, że homoseksualizm jest czymś złym, więc pozwoliłem sobie to ukryć, schować. Ale teraz chcę być wolny, chcę mieć możliwość niekrępowania się, chcę żyć coraz bardziej.

Na jego wyznanie zareagowali internauci, którzy w komentarzach pisali:

  • Aż sama na sobie poczułam tę ogromną ulgę gdy mówiłeś o tym wydarzeniu sprzed 3 lat jak i o tym, że jesteś gejem. Do tej pory darzyłam Cię ogromną sympatią Łukasz, ale teraz aż mam ochotę napisać, że Cię kocham.
  • Wierzę, że ten wywiad będzie dla mnie jeszcze większą inspiracją do odkrywania siebie. Cierpliwie czekam.
  • Dziękuję za tą rozmowę, była ważna nie tylko dla Ciebie. Życzę codziennego doświadczania, wzrastania i miłości.

Zobacz także: Polski aktor zrobił coming out na antenie TVP. „Jestem gejem”


Łukasz Jakóbiak jest gejem

Łukasz Jakóbiak jest gejem

Łukasz Jakóbiak jest gejem. Do swojej orientacji przyznał się na YouTube

Łukasz Jakóbiak jest gejem. Do swojej orientacji przyznał się na YouTube

Łukasz JakóbiakŁukasz Jakóbiak jest gejem. Do swojej orientacji przyznał się na YouTube

Łukasz Jakóbiak jest gejem. Do swojej orientacji przyznał się na YouTube

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×