Szukaj

Łukasz Garlicki odpowiedział na negatywne komentarze odnośnie jego udziału w programie „Taniec z Gwiazdami”

Łukasz Garlicki i Magdalena Soszyńsk

Łukasz Garlicki i Magdalena Soszyńsk

Łukasz Garlicki zadebiutował w telewizyjnym show. Program „Taniec z Gwiazdami” to dla niego doskonała okazja, żeby nie tylko nauczyć się tańca, ale też dotrzeć do innego odbiorcy. Aktor jest głównie znany widzom spektakli i filmów. Jednak kiedy do mediów trafiła informacja, że gwiazdor zdecydował się na udział w show, z kilku stron posypały się negatywne komentarze.

Jeżeli na coś się decyduję, to wchodzę w to na 120 procent. Bez względu na to, czy to serial telewizyjny, czy kino niszowe. Przykładam się i przestaje mnie interesować, co inni myślą na ten temat. Staram się uczciwie wykonywać swoją pracę. Propozycja przyszła w dobrym momencie. Wrzuciłem na luz, jestem spokojniejszy. Pomyślałem: „A właściwie czemu nie wziąć udziału w show telewizyjnym?”. Zaryzykowałem i jestem ciekaw, co z tego wyniknie – powiedział w wywiadzie dla „Grazii”.

Aktor długo wahał się, czy podoła ciężkim treningom. Jego partnerką w programie jest Magdalena Soszyńska.

Zanim się zgodziłem na udział w „Tańcu z Gwiazdami”, miałem próbny trening, żeby zobaczyć, czym to się je, bo taniec jest dla mnie jak obcy język, z którym nie miałem wcześniej do czynienia. I muszę przyznać, że z treningu na trening coraz bardziej mi się podoba. Sprawia mi przyjemność nauka i reżim prób, przekraczanie własnych ograniczeń. Lubię się uczyć. Ale nie wybiegam myślą dalej niż poza pierwszy odcinek. Chcę się tym dobrze bawić, nie napinam się – wytłumaczył.

Zobacz: Ewa Kasprzyk i Jan Kliment oraz Kamila Szczawińska i Robert Kochanek. Pary „Tańca z Gwiazdami” zaprezentowały się po raz pierwszy!

Łukasz Garlicki i Magdalena Soszyńska


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×