Łukasz Fabiański pokazał swoją piękną żonę, synka oraz rodziców! Cała gromadka fetowała wielki sukces piłkarza!

Łukasz Fabiański, rodzina, syn, dziecko

Łukasz Fabiański, rodzina, syn, dziecko

Łukasz Fabiański ostatnio rozegrał bardzo udany mecz w barwach West Ham United F.C. w ramach angielskiej ekstraklasy w Londynie. Po zwycięskim meczu piłkarzowi gratulowała cała jego rodzina. Na murawie pojawił się synek, żona oraz rodzice piłkarza.

Łukasz Fabiański od lat wspiera polską reprezentację piłki nożnej. Oprócz występów w barwach narodowych przystojny bramkarz zasila od niedawna również londyński klub West Ham United F.C. Wcześniej Polak po udanym okresie w Legii Warszawa, trafił do Arsenalu F.C., z którym zdobył Puchar Anglii. Po wygaśnięciu kontraktu został zawodnikiem Swansea City A.F.C., gdzie przez cztery kolejne sezony był wiodącą postacią drużyny i rozegrał w tym czasie 150 spotkań dla klubu. W 2018 roku Łukasz przeniósł się do West Ham United F.C.

Ostatnio piłkarze West Ham United, z Łukaszem Fabiańskim w bramce pokonali u siebie 3:0 Southampton FC w 37 kolejce angielskiej ekstraklasy. Podczas meczu Polakowi kibicowała cała rodzina. Na trybunach szalała jego żona, synek Jan oraz rodzice. Po pojedynku cała gromadka zeszła na murawę, aby osobiście pogratulować Fabiańskiemu udanego występu.

Żona piłkarza Anna Grygier na co dzień pracuje w jednym z banków w Poznaniu. W tym roku skończy 39 lat i jest prawdziwą pięknością. Szkoda, że Łukasz tak rzadko ją pokazuje.

Zdjęcia, które bezpośrednio po wygranym meczu Łukasz wrzucił na swój profil, są prawdziwym rarytasem dla kibiców, a szczególnie fanów polskiego bramkarza.

Zobaczcie jak uroczo.

View this post on Instagram

#family #coyi

A post shared by Łukasz Fabiański Official (@lukasz.fabianski) on

Zobacz:  Aż przykro patrzeć. Załamani piłkarze wracają do hotelu po koszmarnym meczu z Kolumbią: Lewandowski, Krychowiak, Szczęsny [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem. Lewandowski i reszta pokazali swoje cudowne torsy!

Zobacz: Łukasz Fabiański pokazał twarz rocznego syna! Nie tylko on chwali się dzieckiem. Urocze zdjęcia dodali też Alicja Bachleda-Curuś, Adam Sztaba i kilka innych gwiazd


Łukasz Fabiański pokazał syna Jasia

Łukasz Fabiański pokazał syna Jasia

Łukasz Fabiański z synem Janem

Łukasz Fabiański z synem Janem

Łukasz Fabiański pokazał swoją rodzinę

Łukasz Fabiański pokazał swoją rodzinę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×