Wirtualna Polska

Łukasz Demon nie żyje. Influencer miał zaledwie 42 lata

Łukasz Demon nie żyje. Influencer miał zaledwie 42 lata

Łukasz Demon nie żyje (fot. Instagram)

Łukasz Demon, czyli Łukasz Motyka, nie żyje. Popularny w Internecie twórca odszedł w wieku 42 lata. Smutną wiadomość przekazał jego przyjaciel.

Wirtualna Polska

Łukasz Demon (właśc. Łukasz Motyka) był influencerem znanym z TikToka i Instagrama. Grono fanów zaskarbił swoimi challenge’ami, podczas których testował ekstremalnie ostre jedzenie. Jego profil na TikToku przekroczył nieco ponad 300 tys. obserwujących.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Łukasz Demon nie żyje. Miał 42 lata

We wtorek 5 grudnia Michał Cichy, przyjaciel Łukasza, przekazał informację o jego śmierci.

Smutne wieści nadeszły. Nie żyje Łukasz Motyka, znany w Internecie jako Łukasz Demon. Zasłynął tym, że był mistrzem jedzenia najostrzejszych potraw czy sosów. Miał 42 lata. Od jakiegoś czasu wiedziałem, że miał podpisany kontrakt z FAME i przed sobą debiut w 2024 roku. Świeć Panie nad jego duszą – napisał Cichy na platformie X (dawniej Twitter).

Wpis na temat tragedii zamieścił również inny znajomy Demona – Marcin Malczyński. Początkowo zasugerował, że śmierć mogła mieć związek z jednym z challenge’ów influencera. Po czasie na profil Malczyńskiego trafił kolejny wpis, w którym zdementował wcześniejsze spekulacje:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie było to po żadnym challengu! Z informacji, które przekazał mi jego przyjaciel: „Łukasz poszedł spać, nie było z nim kontaktu, więc pojechaliśmy na miejsce z kompletem kluczy, niestety Łukasz już nie żył, po wezwaniu karetki twierdzili że od około 20 godzin”. Więcej szczegółów nie chce podawać, ale zostałem poproszony o wrzucenie tej informacji.

Redakcja portalu Pudelek.pl skontaktowała się z Cichym. Mężczyzna przekazał dziennikarzom, że o śmierci znajomego dowiedział się od przyjaciół i jednego z krewnych Motyki.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×