Szukaj

Łukasz z „Big Brothera” okłamał wszystkich uczestników! W pokoju zwierzeń przyznał się do oszustwa! [WIDEO]

Łukasz Darłak z Big Brothera kim jest?

Łukasz Darłak z Big Brothera kim jest?

Łukasz z Big Brothera nie jest gejem?

Czy Łukasz z Big Brothera jest gejem? Uczestnik reality-show w rozmowie z mieszkańcami wyznał, że jest heteroseksualny, zaś w pokoju zwierzeń zdradził, że jest „biseksualny w stronę gej”. Dlaczego oszukał współlokatorów?

W Big Brotherze doszło do pierwszych nominacji. Zanim jednak poznaliśmy imiona uczestników, którzy najbardziej wadzą mieszkańcom, zobaczyliśmy ciekawą rozmowę dotyczącą orientacji seksualnej Łukasza Darłaka. Chociaż od kilku dni cały internet huczy o tym, że 26-letni psycholog był w związku z Michałem Witkowskim, on uparcie twierdzi, że jest… heteroseksualny. Przynajmniej w rozmowie z pozostałymi mieszkańcami.

Łukasz, mogę cię o coś zapytać? Ty jesteś hetero? – zaczął Bartek, któremu wtórował Oleh: – Łukasz, ale ty jesteś gejem chyba, co?

Odpowiedź była błyskawiczna:

Znaczy co? Jakiej orientacji? Tak, jestem heteroseksualny.

Później Darłaka podpytywały koleżanki, które sugerowały, że zachowuje się, wygląda i ma głos jak ich koledzy geje. Magda zwróciła uwagę nawet na podobny sposób siedzenia, po chwili jednak dodała, że „jej chłopak siadał na ubikacji jak kobieta, a jest normalny”.

Już nawet nie chodzi o to, jak się zachowujesz i co mówisz, tylko o twój głos – wypaliła nominowana do odejścia Natalia.

Ten jednak uparcie twierdził, że nie jest homoseksualistą, po chwili zaznaczył jednak, że ma na swoim koncie biseksualny wątek (chyba miał na myśli Witkowskiego):

To znaczy… Taki epizod był, ale nie sądzę, żebym z tego powodu mówił, że jestem gejem, albo bi.

Nie do końca uwierzyła mu Marchewka:

A może jesteś homoseksualny, ale nie chcesz się przyznać?

Na co Łukasz odparł:

Tak naprawdę jest dużo ludzi, którzy są homoseksualni, a nie widać po nich, że są homoseksualni. Po niektórych ludziach widać, a po niektórych nie.

Wówczas Marchewka ponownie przerwała wypowiedź koledze podejrzewanego przez nią o bycie gejem:

Ale rozróżniajmy gejów od pedałów. Po gejach raczej nie widać – wypaliła sugestywnie.

Rozbawiony Darłak odparł:

Tak myślisz?

W pokoju zwierzeń Łukasz zmienił wersję wydarzeń i otwarcie wyznał, że jest „biseksualny, ale w stronę gej”:

Jak wyszły te pytania, które mi zadawał Oleh i Bartek, czy jestem gejem, ja nie chciałem mówić. Nie chciałem odpowiadać na to pytanie. Chciałem, żeby może to zostało jakieś takie niedopowiedziane. Jeszcze jest za wcześnie, na razie nie chcę się tak otwierać, nie chcę, żeby o tak intymnych sprawach rozmawiać. Dlaczego powiedziałem im, że jestem heteroseksualny, mimo że tak naprawdę jestem pewnie biseksualny z jakimś takim skierowaniem na gej, więc… nie wiem, może to jeszcze dodatkowo mnie zamyka przed nimi, że ich kłamię, paradoksalnie. Zakładam z góry, że gdyby się o tym dowiedzieli, to pochodziliby do mnie ostrożniej, nie czuliby się komfortowo w moim towarzystwie. Myślę, że jak się bliżej poznamy, będę mógł to powiedzieć. I wtedy to już nie będzie ważyło na tym, czy będziemy się lubić czy nie – wyznał.

Przypomnijmy, że Łukasz przed mieszkańcami ukrywa jeszcze jeden wątek ze swojego życia – o rolach w serialach TVN-u. Jak myślicie, czy ma szansę wygrać? W pierwszych nominacjach dostał tylko jedną.

Erotyczna przeszłość ślicznotki z „Big Brothera”! Do sieci trafił jej bardzo niegrzeczny film! [WIDEO]

Skandal w „Big Brotherze”! Homofobiczne sceny w wydaniu Macieja! Ofiarą padł Łukasz

Łukasz Darłak z „Big Brothera” oszukuje uczestników i ukrywa swoją przeszłość! Czy aby na pewno jest psychologiem?


Łukasz Darłak z Big Brothera

Łukasz Darłak z Big Brothera

Łukasz Darłak w Big Brother – 1 dzień

Łukasz Darłak w Big Brother – 1 dzień

Łukasz Darłak z Big Brothera kim jest?

Łukasz Darłak z Big Brothera kim jest?

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×