Uczestnik „Big Brothera” to były chłopak polskiego celebryty! Zaliczył już kilka ścianek i może nieźle namieszać w programie!

Zdjęcie (1) Uczestnik „Big Brothera” to były chłopak polskiego celebryty! Zaliczył już kilka ścianek i może nieźle namieszać w programie!

[1/7] Łukasz Darłak z Big Brothera

Zdjęcie (2) Uczestnik „Big Brothera” to były chłopak polskiego celebryty! Zaliczył już kilka ścianek i może nieźle namieszać w programie!

[2/7] Łukasz Darłak – Big Brother 2019

Zdjęcie (3) Uczestnik „Big Brothera” to były chłopak polskiego celebryty! Zaliczył już kilka ścianek i może nieźle namieszać w programie!

[3/7] Michał Witkowski z chłopakiem

Zdjęcie (4) Uczestnik „Big Brothera” to były chłopak polskiego celebryty! Zaliczył już kilka ścianek i może nieźle namieszać w programie!

[4/7] Michał Witkowski z chłopakiem

Zdjęcie (5) Uczestnik „Big Brothera” to były chłopak polskiego celebryty! Zaliczył już kilka ścianek i może nieźle namieszać w programie!

[5/7] Fotografia: AKPA

Zdjęcie (6) Uczestnik „Big Brothera” to były chłopak polskiego celebryty! Zaliczył już kilka ścianek i może nieźle namieszać w programie!

[6/7] Łukasz Darłak jest gejem

Zdjęcie (7) Uczestnik „Big Brothera” to były chłopak polskiego celebryty! Zaliczył już kilka ścianek i może nieźle namieszać w programie!

[7/7] Łukasz Darłak i Michał Witkowski byli parą

Komentarze

×