Łukasz Darłak z „Big Brothera” oszukuje uczestników i ukrywa swoją przeszłość! Czy aby na pewno jest psychologiem?

Łukasz Darłak z Big Brothera kim jest?

Łukasz Darłak z Big Brothera kim jest?

Co ukrywa Łukasz Darłak z Big Brothera?

Łukasz Darłak wyrasta na największego skandalistę Big Brothera! Nie tylko jest byłym partnerem Michała Witkowskiego, ale też ma na swoim koncie role w serialach, o których nie powiedział uczestnikom reality-show. Dlaczego ukrywa swoją przyszłość twierdząc, że jest psychologiem?

Jednym z uczestników najnowszej edycji programu Big Brother jest Łukasz Darłak przedstawiony jako psycholog z Londynu. Okazuje się, że mężczyzna jest Polakom znany nieco bliżej. Już wczoraj informowaliśmy, że jakiś czas temu brylował na ściankach u boku swojego partnera Michała Witkowskiego, a chwilę później widzowie zauważyli, że to gwiazda seriali TVN-u!

Łukasz grywał m.in w Ukrytej Prawdzie, Szkole czy produkcji 19+. Fani reality show są zgodni i nie pozostawili na nim suchej nitki:

  • Ten pan wcześniej przed 19+ grał w Szkole, więc od dłuższego czasu związany jest z TVN.
  • A o aktorstwie tego typa nie wspomniano. Grał w 19= i Ukryta Prawda.
  • Nawet nie wspomniał, że gra w serialu mówiąc o swojej pracy.

Jeden z naszych czytelników przyznał także, że oglądał przez całą noc live streaming Big Brothera, który wykupił na platformie Player.pl. Jego uwadze nie umknęło zachowanie 26-latka, który okłamał nie tylko media zatajając swoje doświadczenie aktorskie, ale także kolegów z domu:

W nocy oglądałem Player online z domu i na pytanie czym się zajmuje, przyciśnięty przez uczestników przyznał, że jeszcze nie zaczął pracy jako psycholog. Ale gorsze, że w rozmowie z innym uczestnikiem, tym z Ukrainy, który marzy o karierze aktorskiej, słowa nie powiedział, że sam gra. Udawał, że jest zafascynowany światem seriali i filmów, ale nie przyznał się do swojej przeszłości aktorskiej – czytamy w donosie.

Czy produkcja zechce skomentować sprawę? Zobaczymy! Tymczasem z niecierpliwością czekamy na kolejny odcinek, który już dzisiaj po 20.00!

Znamy tożsamość kobiety, która została Wielkim Bratem w najnowszym Big Brotherze! To córka znanej polskiej dziennikarki!

Uczestnik „Big Brothera” to były chłopak polskiego celebryty! Zaliczył już kilka ścianek i może nieźle namieszać w programie!

Big Brother” wraca, a tak wyglądał pierwszy odcinek wyemitowany 18 lat temu! Już na samym początku było gorąco! [WIDEO]


Łukasz Darłak z Big Brothera

Łukasz Darłak z Big Brothera

Łukasz Darłak – Big Brother 2019

Łukasz Darłak – Big Brother 2019

Łukasz Darłak jest gejem

Łukasz Darłak jest gejem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×