Gwiazdor „Tańca z gwiazdami” rozstał się z partnerką. Długo nie był singlem. Właśnie usidlił przepiękną miss

Łukasz Czarnecki

Łukasz Czarnecki

Łukasz Czarnecki właśnie opublikował zdjęcie, które ucina wszelkie spekulacje na temat jego długoletniego związku. Tancerz kwarantannę spędził już z nową ukochaną. Jego nowa partnerka startowała w konkursie miss.

Taniec z gwiazdami to program, który przez kolejnych kilkanaście edycji rozkochał w sobie widzów. Treningi do programu i wielogodzinne próby sprawiły, że wielu uczestników znalazło tam miłość swojego życia. Jedną z najsłynniejszych par, które połączyło muzyczne show, jest Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Swoją wielką miłość poznał tam też Łukasz Czarnecki. Francys Barraza Sudnicka to polska modelka o wenezuelskich korzeniach, z która tancerz był związany przez 10 lat. Ich miłość rozkwitła podczas nagrań do programu. Dwa lata po zakończeniu programu doczekali się narodzin córki.

Ponad rok temu w kolorowej prasie pojawiły się wzmianki o tym, że tych dwoje przechodzi kryzys. Na to bowiem wskazywały social media pary. Wcześniej były pełne wspólnych zdjęć, a zakochani często oznaczali się na swoim Instastory. Jednak ani Łukasz, ani matka jego córki nie komentowali żadnych z tych doniesień. Para postanowiła zgodnie unikać komentarza. Ostatnie zdjęcie, jakie pojawiło się na Instagramie tancerza, nie pozostawia jednak żadnych złudzeń. Tych dwoje nie jest już parą.

Łukasz Czarnecki pochwalił się nową partnerką

Chociaż wszyscy od dłuższego czasu domyślali się, że związek Łukasza i Francys należy już do przeszłości, to brak komentarza z ich strony pozostawiał otwartą furtkę. Okazuje się jednak, że miłość tych dwojga nie przetrwała próby czasu. Tancerz właśnie udostępnił zdjęcie, na którym pojawił się z nową ukochaną.

Romantyczny czas – czytamy pod zdjęciem zakochanych.

Chociaż jest to pierwsze zdjęcie, na którym Łukasz zdecydował się pokazać swoją nową miłość, to na koncie jego partnerki wspólne kadry pojawiły się już kilka miesięcy temu. Z opisu do zdjęć wiadomo też, że para już świętuję swoją pierwszą rocznicę.

Mały #tb z okazji naszej rocznicy poznania – napisała Sylwia pod zdjęciem.

Kim jest Sylwia Karim?

Nową ukochaną tancerza jest Sylwia Karim, która startowała w konkursie piękności. Pojawiła się w wyborach Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2009. O koronę najpiękniejszej walczyła między innymi z Agatą Biernat. Śliczna brunetka pochodzi z Łodzi, ale na stałe mieszka w Gdańsku. Na jej profilu często pojawiają się zdjęcia zrobione właśnie w Trójmieście.

Zakochanym pozostaje życzyć wiele miłości.


Łukasz Czarnecki i Sylwia Karim

Łukasz Czarnecki i Sylwia Karim

Łukasz Czarnecki i Sylwia Karim

Łukasz Czarnecki i Sylwia Karim

Łukasz Czarnecki i Sylwia Karim

Łukasz Czarnecki i Sylwia Karim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×