Kim jest Lucien Laviscount z „Emily w Paryżu”? Wiek, wzrost, partnerka, pochodzenie. Co podaje Wikipedia?

Lucien Laviscount

Lucien Laviscount

Lucien Laviscount z Emily w Paryżu. Kim jest serialowy Alfie? Ile ma lat? Jaki ma wzrost? Czy ma żonę i dzieci, albo partnerkę? Skąd pochodzi? W jakich filmach zagrał? Sprawdź, co podaje Wikipedia i inne źródła.

Lucien Laviscount pojawił się w drugim sezonie Emily w Paryżu. Przystojniak gra w serialu Alfiego – sarkastycznego cynika, który na początku mocno zalazł za skórę Emily. Z czasem ich relacje ulegają znacznej poprawie. W końcu dochodzi nawet do tego, że pomiędzy nimi zaczyna wyraźnie iskrzyć! Jak powiedziała sama Lily Collins (odtwórczyni roli Emily):

Sposób, w jaki ona i Alfie zaczynają się spotykać, jest zabawny i nieoczekiwany. Spotykają się na zajęciach z francuskiego i oboje są równie zaintrygowani, ale i zdenerwowani sobą nawzajem w bardzo zabawny sposób, jak kot i mysz. Oboje stanowią dla siebie nawzajem wyzwanie. To naprawdę ciekawe, zobaczyć jak on i Emily sobie docinają, ale to są także sytuacje i rozmowy z kimś, kto jest emocjonalnie dostępny w sposób, w jaki Gabriel niekoniecznie był. To także doda dużo humoru.

Kim jest Lucien Laviscount? Przedstawiamy wam dawkę najważniejszych informacji o Lucienie – ile ma lat, skąd pochodzi, czy ma rodzinę (partnerkę i dzieci) i jak rozwija się jego kariera?

Lucien Laviscount – wiek: ile ma lat?

Lucien urodził się 9 lipca 1992 roku. Ma więc 29 lat. Karierę w show-biznesie rozwijał już jako dziecko!

Lucien Laviscount: pochodzenie. Gdzie się urodził?

29-latek urodził się w angielskim mieście Burnley. Urodę zawdzięcza mieszanemu pochodzeniu angielsko-karaibskiemu. Ma dwójkę braci: LouisaJulesa.

Lucien Laviscount: czy ma partnerkę lub żonę i dzieci?

Brytyjczyk ma udane życie towarzyskie. Umawiał się m.in. z Kelly Osbourne, Keke PalmerBrooke Vincent, Leigh-Anne Pinnock, Chelsee Healey Dominique Jackson. Teraz jest singlem lub bardzo skrzętnie ukrywa związek przed światem. Nic też nie wiadomo o tym, aby miał dzieci. To niewątpliwie dobra wiadomość dla jego fanek!

Lucien Laviscount: w ilu filmach wystąpił?

Lucien debiutował na ekranie w 2002 roku. Wystąpił m.in. w Przekręcie, Trust, Bye Bye Man, Królowych krzyku, Pamiętnej nocy w Stambule, Love Beats Rhymes, Threesome. Gra aktorska nie jest dla niego niczym nowym! Lucien nie odebrał formalnego wykształcenia aktorskiego. Wiadomo, że jest absolwentem Ribblesdale High School w angielskim Clitheroe.

Lucien Laviscount: Instagram – oficjalny profil

Aktor jest bardzo popularny na Instagramie. Śledzi go tam ponad 800 tysięcy internautów. Dotychczas dodał na swoim profilu blisko 100 postów. Jeszcze częściej możemy go oglądać na Instastory. Nie ma dnia, w którym Lucien nie wrzucałby tam materiałów, nawet jeśli byłyby to tylko udostępnienia treści dodanych wcześniej przez fanów.

Lucien Laviscount: jakie ma plany zawodowe?

Wiemy, że Lucien zagra też w trzecim i czwartym sezonie Emily w Paryżu. On sam potwierdził to za pośrednictwem Instagrama. Zaangażowanie w serial sprawiło, że odpuścił sobie inne role.

Lucien Laviscount: zawód i praca poza aktorstwem

Lucien sporadycznie występował w reklamach. Swego czasu mogliśmy go też widzieć w programie Celebrity Big Brother (2011). Młody aktor zakochał się w nim starszej od siebie wokalistce. Kerry Katona, bo o niej mowa, pozwoliła sobie nawet na chwilę zapomnienia i obdarzyła go czułymi pocałunkami.

Lucien Laviscount: wzrost

Ile wzrostu ma Lucien Laviscount? Odtwórca roli Alfiego ma 178 centymetrów.

Oglądaliście produkcje z udziałem Luciena? Jak podoba się wam ten aktor? Poznajcie też sylwetkę Lucasa Bravo, czyli odtwórcy roli Gabriela. Zapraszamy do ARTYKUŁU na jego temat.


Lucien Laviscount

Lucien Laviscount

Lucien Laviscount

Lucien Laviscount

Lucien Laviscount

Lucien Laviscount

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×