Kim jest Lucas Bravo z „Emily w Paryżu”? Wiek, wzrost, dziewczyna. Co podaje Wikipedia?

Lucas Bravo

Lucas Bravo

Kim jest Lucas Bravo? Ile ma lat? Czy ma żonę albo dziewczynę? Czy jest Francuzem? Ile ma wzrostu? Jak nazywa się jego konto na Instagramie?

Kim jest Lucas Bravo? To dość tajemniczy aktor. Dotychczas nie zagrał w zbyt dużej liczbie produkcji. Mimo to jest niezwykle popularny dzięki zagraniu roli Gabriela w serialu Emily w Paryżu. Tytułowa bohaterka, zagrana przez Lily Collins, bez opamiętania zakochuje się w tym przystojniaku, który jest jej sąsiadem i na co dzień pracuje w jednej z paryskich restauracji.

Część widzów może nie wiedzieć zbyt wiele o Lucasie. Przedstawiamy wam garść informacji na jego temat, które udało się nam ustalić.

Lucas Bravo – wiek: ile ma lat?

Lucas urodził się 26 marca 1988 roku. W 2022 roku skończy więc 33 lata. Jak na ten wiek osiągnął jednak całkiem sporo!

Lucas Bravo: skąd pochodzi i kim są jego rodzice?

33-latek urodził się w Nicei we Francji. Jego rodzice są rozpoznawalni. Ojciec – Daniel Bravo jest byłym piłkarzem (m.in. OGC Nicea, PSG, AS Monaco, Marsylia). Matka – Eva Bravo to znana we Francji piosenkarka. Zarówno ojciec, jak i matka Lucasa, to rodowici Francuzi.

Lucas Bravo: czy ma żonę i dzieci?

Francuz ukrywa życie uczuciowe. Na pewno nie jest żonaty, ale nie wiadomo, czy ma dziewczynę. Najprawdopodobniej nie ma też dzieci. Co ciekawe, niektórzy fani spekulują, że Lucas Bravo jest gejem i zastanawiają się, kim jest jego partner. Jeszcze inni widzieliby go w związku z Camille Razat (odtwórczynią roli Camille z Emily w Paryżu). Nic nie wskazuje na to, aby któraś z tych plotek okazała się prawdziwa.

Lucas Bravo: filmografia. W czym zagrał?

Lucas od dziecka chciał być aktorem. Dlatego też przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, gdzie studiował aktorstwo na American Academy of Dramatic Arts w Los Angeles. Naukę kontynuował w Tiffany Stern’s Actors Factory Paryżu.

W ojczystym kraju zagrał w kilku filmach i serialach, w tym w Sous le soleil de Saint-Tropez, T.O.C, Plus Belle la vie. Niestety, żadna z tych ról nie przyniosła mu większej sławy. Prawdziwą karierę zrobił wraz z pojawieniem się w serialu Emily…, który jest emitowany od 2020 roku.

Lucas Bravo: czy ma Instagrama?

Przystojny Francuz Lucas Bravo na Instagramie posiada oficjalny profil. Śledzi go tam 1,7 miliona osób. Na profilu można zobaczyć zaledwie 14 postów. Chyba niezbyt dobrze czuje się więc on w social mediach.

Lucas Bravo: gdzie aktualnie mieszka?

Od czasu studiów, Lucas dzieli życie pomiędzy Los Angeles i Paryż. Ostatnie zdjęcia dodane przez niego na Instagramie pochodzą głównie z Francji. Idąc tym tropem, można wywnioskować, gdzie aktualnie przebywa. Jak sam, twierdzi zarówno pobyt w L.A., jak i w Paryżu sporo go nauczył. W jednym z wywiadów powiedział:

Zauważyłem, jak wiele drobnych rzeczy, które we Francji są postrzegane jako zbędny luksus, są niezbędne w Stanach, i odwrotnie.

Warto podkreślić, że akurat w ojczystym kraju jest on zdecydowanie mniej doceniany niż w Stanach Zjednoczonych.

Lucas Bravo: gdzie pracuje? Jest nie tylko aktorem

Lucas nie jest wyłącznie aktorem. Zarabiał też jako model. W 2017 roku pojawił się w reklamie marki Chanel u boku aktorki Ellie Bamber. Kilkukrotnie reklamował produkty innych firm.

Lucas Bravo: jakie ma plany filmowe?

W 2022 roku mają się ukazać dwa filmy z jego udziałem: Mrs. Harris Goes to Paris i Ticket to Paradis. Niestety, nie zagrał nich ról pierwszoplanowych. Akcja pierwszej produkcji będzie się działa w latach 50. XX wieku i opowiadała o paryskim świecie mody. Druga to romansidło z udziałem George’a Clooneya Julii Roberts. Jego akcja toczy się w Chicago.

Lucas Bravo: czy ma jakieś hobby?

Wielkim hobby Lucasa jest podróżowanie. Dotychczas zwiedził co najmniej kilka państw świata. Był m.in. w RPA, Chorwacji i na Islandii. Odwiedził też wiele amerykańskich stanów.

Lucas Bravo: wzrost

Lucas Bravo ma 186 cm wzrostu.

Lucas Bravo: dlaczego narzeka na sławę?

Szybkość, z jaką stał się sławny, niezbyt odpowiada Lucasowi. W jednym z wywiadów szczerze wyznał:

Myślę, że bycie sławnym to najgorsze, co może ci się przytrafić. To tylko dym. To nic nie znaczy.

Oglądaliście Emily w Paryżu? Podobała się wam rola zagrana przez Lucasa Bravo? Netflix niedawno ogłosił, że ruszyły zdjęcia do 3. i 4. sezonu serialu.


Lucas Bravo

Lucas Bravo

Lucas Bravo

Lucas Bravo

Lucas Bravo

Lucas Bravo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×