„Love Island. Wyspa miłości 4”. Wiemy, kto wygrał show. Wybrali pieniądze czy miłość?

Love Island 4. Finał

Love Island. Wyspa miłości 4. Znamy zwycięzców. Sprawdź, która para zdobyła najwięcej głosów i czy wybrali miłość, czy pieniądze.

Program Love Island. Wyspa miłości szybko stał się jednym z największych telewizyjnych hitów. Już podczas emisji pierwszej edycji było wiadomo, że stacja będzie kontynuować format. Oglądalność rosła z odcinka na odcinek. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy uczestników i trzymali kciuki za ich miłosne podboje.

W każdej kolejnej odsłonie randkowego show nie brakowało emocji. Uczestnicy z miejsca stawali się gwiazdami show-biznesu, a fani chętnie śledzą ich poczynania także po tym, gdy gasły kamery, a oni wracali do swojego codziennego życia. Większość z nich bardzo intensywnie prowadzi swoje profile w social mediach i gromadzi tam sporą ilość obserwatorów.

Niedawno poznaliśmy trzy pary uczestników, które weszły do finału 4. odsłony programu telewizji Polsat. Do walki o główną nagrodę stanęli: Aleksandra i Adrian, Magda i Wiktor oraz Paulina i Andrzej. Samo dostanie się jednak do tego grona to dopiero początek. Zwycięska para zostaje wytypowana w głosowaniu widzów, ale ostateczny przebieg finału nie jest znany do samego końca.

Właśnie dobiegł końca 4. sezon show. Już wiemy, kto wygrał kolejną edycję.

Love Island. Wyspa miłości 4. Kto wygrał show?

W niedzielę o 10 października Polsat wyemitował finałowy odcinek programu. Przez dwa miesiące widzowie mogli oglądać zmagania uczestników, mieszkających w Hiszpanii. Pary, które znalazły się w finale programu Love Island 4, musiały zdać się na werdykt fanów, którzy zadecydowali o losach uczestników. Pomimo że przebieg głosowania nie był znany, to czytając komentarze w internecie, można było odczuć, kto wzbudzał największą sympatię wśród oglądających program i może liczyć na ich wsparcie. Jako zwycięzców najczęściej typowano Paulinę i Andrzeja. Czy te rokowania się sprawdziły?

Karolina Gilon w końcu ogłosiła wyniki. W czwartej edycji Love Island. Wyspa miłości widzowie zadecydowali, że: trzecie miejsce zajęli właśnie Paulina i Andrzej.

View this post on Instagram

A post shared by Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Drudzy na podium byli Aleksandra i Adrian.

View this post on Instagram

A post shared by Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Największą ilość głosów zdobyli Magda i Wiktor.

View this post on Instagram

A post shared by Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

To jednak jeszcze nie był koniec emocjonującego wieczoru. Para wytypowana przez widzów, stanęła jak zawsze przed trudnym wyborem. Uczestnicy muszą zdecydować, co wybierają. Jeżeli oboje wybiorą miłość, wówczas dzielą się główną nagrodą po połowie, jeżeli nie będą jednogłośni – pieniądze trafią do tej osoby, która wybrała gotówkę. Jeżeli oboje wybiorą kopertę z napisem 100 000 zł, wówczas wyspę opuszczają z niczym. Jaką decyzję podjęli zwycięzcy Love Island 4?

Magda wylosowała pustą kopertę. Natomiast Wiktor w swojej miał 100 tysięcy złotych. Wybór był dla niego oczywisty i wybrał miłość.


Magda i Wiktor - Love Island. Wyspa miłości 4.

Magda i Wiktor - Love Island. Wyspa miłości 4.

Paulina i Andrzej - Love Island. Wyspa miłości 4.

Paulina i Andrzej - Love Island. Wyspa miłości 4.

Aleksandra i Adrian - Love Island. Wyspa miłości 4.

Aleksandra i Adrian - Love Island. Wyspa miłości 4.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×