Kolejne kłamstwo w „Love Island” wyszło na jaw! Uczestnik przekroczył wszelkie granice, mówiąc o walce z rakiem. „To już jest przegięcie”

Love Island

Love Island

W Love Island padło kolejne poważne kłamstwo. Internauci nie zostawili suchej nitki na Kubie, który skłamał na temat walki z rakiem. Na co tak naprawdę chorował?

Love Island to program, który od pierwszej edycji okazał się wielkim hitem stacji Polsat. Randkowe show, gdzie uczestniczy przez kilka tygodni mieszkają razem w pięknej willi i dobierają się w pary, gromadzi przed telewizorami sporą widownię.

Fani tego formatu z zapartym tchem śledzą losy bohaterów programu, którzy dostarczają im ogromu wrażeń. Na ekranach właśnie możemy oglądać kolejny sezon, w którym od samego początku sporo się dzieje.

Jeden z uczestników już opuścił willę po tym, jak zdecydował się na kłamstwo. Pojawiając się przed kamerami, był już w związku, co ukrył przed produkcją. Wszystko jednak wyszło na jaw i mocno odczuł konsekwencje tego, co zataił. Daniel potrafił nawet przez kamery sprytnie kontaktować się ze swoją dziewczyną. W szoku była między innymi Sylwia Madeńska, która jest zwyciężczynią pierwszej edycji programu.

Byłam w szoku. Nie oglądałam tamtego odcinka, ale przypadkowo trafiłam na live, który miał ponad 60 tysięcy osób. Nie wiem w ogóle jak to się wydarzyło, ponieważ w mojej edycji, jeżeli chodzi o telefon i naszą przeszłość, to byliśmy bardzo mocno sprawdzani. Więc dziwne, że to nie wyszło wcześniej. Chyba dziewczyna się trochę zdenerwowała i wszystko obnażyła – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Love Island: Kuba kłamał, że walczył z nowotworem?

Okazuje się, że poważne kłamstwo Daniela Różańskiego nie jest jedynym w tym programie. Kolejny z panów, czyli Kuba również nieco minął się z prawdą. Wcześniej opowiadał mieszkańcom willi, że walczył z nowotworem. Teraz w rozmowie z Wero przyznał się do tego, że nie miał nowotworu.

Z tym rakiem to też dałem d*py. To nie do końca był w ogóle rak… To była choroba – wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Miałem przejścia. Chodziłem po tych szpitalach, miałem zagrożenie życia. (…) Zawsze słyszałem, że jest wrzodziejące albo może być rak i po prostu brałem to do siebie jako rak, ale to nie jest w końcu rak. Było ryzyko raka jakby – powiedział do Wero.

View this post on Instagram

A post shared by Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Jego programowa partnerka nie ukrywała zażenowania, ale krytyki nie poskąpili mu też fani. Przyznali, że to, co zrobił jest szczytem żenady.

  • To już jest przegięcie. Jak można kłamać, jeśli chodzi o zdrowie.
  • Naprawdę? Wielce był przybity, zebrał wszystkich i opowiadał o raku, po czym się okazało, że to było koloryzowane. Co ty masz w głowie?
  • Ja straciłem żonę, która zmarła na raka, więc jeżeli ktoś sobie z tej choroby żartuje, to dla mnie jest po prostu żenujący.
  • Jak można w ogóle wpaść na takie pomysł. Powinien odejść z programu!
  • Prawdomówność w tym sezonie konkretnie kuleje.

Trzeba przyznać, że zachowanie Kuby jest co najmniej dziwne i nie można się dziwić oburzonym internautom.


Jakub Grabarek Love Island

Jakub Grabarek Love Island

Jakub Grabarek Love Island

Jakub Grabarek Love Island

Jakub Grabarek Love Island

Jakub Grabarek Love Island

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×