Szukaj

Cały świat zna Victorię Beckham, ale to jej siostra jest prawdziwą gwiazdą w czasach COVID. Piękna i zdolna matka czwogra dzieci

Victoria Beckham z siostrą i jej córkami

Victoria Beckham z siostrą i jej córkami

Victoria Beckham ma brata i siostrę. Tabloidy właśnie dotarły do wiadomości na temat Louise. Czym się zajmuje i jakie relacje ma ze sławną Posh? Będziecie zaskoczeni.


Mimo wspólnych fotografii publikowanych na Instagramie, o siostrze Victorii Beckham wiadomo niewiele. Do mediów przedostała się jedynie informacja, że o dwa lata młodsza od Posh Louis Adams jest dwukrotnie rozwiedziona. 44-latka mieszka wraz ze swoimi dziećmi i rodzicami. Jakie relacje łączą kobiety? Zobaczcie, co donosi tabloid.

Victoria Beckham ma siostrę. Kim jest Louise Adams?

Victoria i jej siostra odebrały to samo wychowanie, miały też to samo szczęśliwe dzieciństwo, ale ich życie potoczyło się bardzo różnie. Starsza z pań jest obecnie projektantką mody, ma własną markę odzieżową, a za sobą wielką karierę w chyba najbardziej popularnym girls bandzie na świecie Spice Girls. Za to Louis pracuje na parkingu w Essex, na którym zostawiają samochody osoby, które chcą zrobić test na COVID-19.

Pochodzą z tego samego środowiska, ale poszły w bardzo różnych kierunkach – powiedział w rozmowie z The Sun znajomy pań.

Mówi także, że Victoria jest bardzo dumna z Louise i pracy, którą wykonuje:

To może nie jest tak efektowne, jak sposób, w jaki Vicky zarabia na życie, ale obecna praca Louise robi niesamowitą różnicę w czasach kryzysu. Cała rodzina ją wspiera.

Victoria, Louise i ich brat Christian urodzili się w zamożnej rodzinie z wyższych sfer. Anthony i Jackie Adams wychowali ich w Hertfordshire, gdzie  nadal mieszka młodsza z sióstr. Przyszła gwiazda popu, która dołączyła do Spice Girls i poślubiła gwiazdę piłki nożnej Davida Beckhama, od najmłodszych lat chodziła lekcje tańca, a jako 17-latka zaczęła udzielać się w modelingu.

Louise nie była taka, jak Victoria, chociaż jako dzieci radziły sobie tak samo i były zżyte – mówi źródło „Woman’s Day”. – Ale nawet gdy dorastały, a Vic stała się szalenie sławna, były blisko.

Louise Adams – siostra Victorii Beckham

Louise Adams – siostra Victorii Beckham

Teraz, mając czworo dzieci, 21-letni staż małżeński, luksusowe domy w Londynie, Cotswolds i Miami w USA oraz majątek szacowany na około 500 milionów dolarów, Victoria może powiedzieć, że osiągnęła sukces:

Louise przeżyła stosunkowo ciężki okres – mówi informator. – Ona też ma czworo dzieci, ale dwukrotnie rozwiodła się. Pomimo tego, że Victoria często przebywała na drugim końcu świata, zawsze znajdowała czas, aby wspierać swoją siostrę w trudnych czasach. Victoria i David są bardzo hojni i zawsze byli gotowi do pomocy, gdyby Louise lub jej dzieci potrzebowały, ale Louise jest zdeterminowana, aby poradzić sobie sama.

Mimo że dzieci Adamsów dorastały w zamożnym domu, Louise ma w sobie wiele pokory:

Wyobrażam sobie, że wykonując tę ​​robotę na parkingu, jest po prostu szczęśliwa, mogąc zrobić, co do niej należy, aby przywrócić kraj do życia po absolutnie okropnym roku.

Młodsza siostra byłej członkini Spice Girls nie zazdrości siostrze międzynarodowego sukcesu:

Louise jest więcej niż szczęśliwa, że Vic jest sławna – nie zamieniłaby swojego normalnego życia na bycie w ciągłym błysku fleszy i presję z tym związaną.

Informator Woman’s Day zapewnia także, że Louise planuje zmienić pracę, jak tylko zakończy się pandemia. Z pewnością także odwiedzi siostrę w Cotswolds, gdzie spędzą czas podczas rozmów i ulubionych rozrywek.


Victoria Beckham z siostrą Louise

Victoria Beckham z siostrą Louise

Louise Adams z rodziną

Louise Adams z rodziną

Louise Adams – siostra Victorii Beckham

Louise Adams – siostra Victorii Beckham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×