Leonardo Dicaprio ma nową dziewczynę! Ma 22 lata, nogi do nieba i chętnie pozuje nago! Oj będzie o niej głośno

dicaprio

dicaprio

Leonardo Dicaprio ma nową partnerkę

Nie jest tajemnicą, że Leonardo Dicaprio ma słabość do pięknych kobiet. Co chwilę do mediów trafiają zdjęcia 42-letniego aktora w towarzystwie młodych, pięknych kochanek.

Kobiety z którymi laureat Oscara spotykał się ostatnich latach, to m.in. izraelska modelka Bar Refaeli, brazylijska piękność Gisele Bündchen czy demon kobiecego seksu, czyli Rihanna. Sporo zamieszania – szczególnie w Polsce – wywołał jego romans z boską Elą Kawalec. Ostatnio plotkowało się nawet, że Leo zakochał się w Kate Winslet, z którą dokładnie 20 lat temu stworzył jedną z najbardziej kultowych par w historii kinematografii – nie ma chyba osoby, która nie znałaby smutnej miłosnej historii Jacka i Rose z filmu Titanic.

Każdy romans przystojnego Leo trwał zaledwie kilka tygodni. Tak samo jak szybko się zaczynał, tak szybko się kończył.

Tabloid opublikował aż 15 dwuznacznych zdjęć Kate Winslet i Leonardo DiCaprio! Po 20 latach od “Titanica” naprawdę zostali parą?!

Lorena Rae – kim jest dziewczyna Leonardo DiCaprio?

Do sieci trafiły informacje o nowej miłości Leonardo. Tym razem jest nią o 20 lat młodsza niemiecka modelka. Warto przypomnieć, że DiCaprio ma niemieckie korzenie. Aktor wielokronie opowiadał mediom o wakacjach w dzieciństwie, które spędzał nad Renem.

Kim jest Lorena Rae? 22-letnia modelka wychowała się na południu Niemiec, pochodzi z miasteczka Diepholz. Po rozpoczęciu pracy w modelingu zamieszkała w Nowym Jorku, gdzie do dzisiaj poczyna sobie w najlepsze w branży mody.

Młoda piękność jest przede wszystkim bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie. Obserwuje ją blisko milion użytkowników, którzy mogą podziwiać jej luksusowe życie oraz przepiękne sesje zdjęciowe dla znanych fotografów.

Wymiary i nagie zdjęcia Loreny Rae

Lorena Rae chętnie pozuje nago, eksponuje swoją idealną talię, imponujących rozmiarów piersi i nogi do nieba. Wymiary mierzącej 180 centymetrów, niebieskookiej modelki o uwodzicielskim spojrzeniu, to 86-66-92.

Wierzycie, że ten związek Leonardo DiCaprio przetrwa dłużej niż poprzednie?

Leonardo DiCaprio znowu przytył! Zdjęcia bez koszulki mówią wszystko

Lorena Rea

Lorena Rea w bikini

Lorena Rea

Lorena Rea nago

Lorena Rea

Lorena Rea, dziewczyna Leonardo DiCaprio


Lorena Rea

Lorena Rea

Lorena Rea

Lorena Rea

Lorena Rea

Lorena Rea

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×