Szukaj

Finał „Projektu Lady 4” za nami! Kto wygrał? Liubov, Agata czy Dominika? Znamy wyniki!

Projekt Lady finał, kto wygrał?

Projekt Lady finał, kto wygrał?

Finał Projektu Lady za nami! Po 12 tygodniach poznaliśmy nazwisko zwyciężczyni czwartej edycji reality-show. Wygrała Liubov, Agata czy Dominika? Sprawdź wyniki!

W programie Projekt Lady bierze udział kilkanaście dziewczyn w wieku 18–29 lat, które reprezentują imprezowy, luźny styl życia. Uczestniczki trafiają do pałacu, gdzie pod okiem ekspertów oraz mentorek: Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej, uczone są dobrych manier. W programie uczestniczki wspiera Małgorzata Rozenek-Majdan, która ma za zadanie motywować dziewczyny do walki o zwycięstwo. Od drugiego odcinka z programu eliminowana jest co najmniej jedna uczestniczka, która najgorzej rokuje na zmianę oraz najsłabiej radzi sobie z zadaniami. Do finału trafiają trzy uczestniczki, spośród których wybierana jest zwyciężczyni. W tym roku były to: Agata, Liubov i Dominika.

Kto wygrał Projekt Lady 4?

Zwyciężczynią 4. edycji programu Projekt Lady została Liubov Miruk! Dziewczyna nie tylko wzruszyła swoją przemową w finałowej części, ale też pięknie prezentowała się w czerwonej kreacji, obok pozostałych finalistek oraz mentorek i prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Reszta finalistek także wyglądała wręcz zjawiskowo. Odpowiednio dobrane kreacje stworzone przez Violę Piekut, promienne twarze. Co to był za show!

Kim jest Liubov Miruk?

Liubov Miruk, dwudziestotrzylatka z Bielska-Białej. Ukraińska księgowa, która przyjechała do Polski zwabiona perspektywami lepszego życia. Nie udało jej się znaleźć pracy w zawodzie i tańczy w klubach oraz z zespołem Disco Polo. Praca tancerki w dyskotece nie jest spełnieniem jej marzeń. Nie pozostaje też bez wpływu na jej związki i akceptację samej siebie. Wielokrotnie słyszała, że wygląda tanio, wulgarnie. Jej matka ciężko pracowała, by zapewnić córkom byt. Ojciec alkoholik ma gromadę nieślubnych dzieci. Cała jej rodzina mieszka na Ukrainie, i Liubov jak może, stara się wspierać ich finansowo.

Kto wygrał poprzednie edycje Projektu Lady

Pierwszą edycję wygrała Patrycja Wieja, kolejną Roksana Gac, a trzecią Magdalena Lubacz. Teraz do zacnego grona dołączyła Liubov Miruk.

Nagrodą w programie jest trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii, opłacone wraz z pobytem, o wartości ok. 70 tys. zł

Zwyciężczyni gratulujemy i życzymy, żeby wygrana w programie pomogła spełnić wszystkie marzenia.

Zobacz: Tatiana Mindewicz-Puacz już oficjalnie pokazała swojego nowego partnera! Mentorka z „Projekt Lady” jest zakochana po uszy!

Zobacz: Patrycja Wieja z „Projekt Lady” wystrzeliła z nową gorącą sesją! Wielka dama z Radziejowic pokazała nagie pośladki! Ciekawe co na to mentorki!

Zobacz: Pamiętacie Martę Tomczak z „Projekt Lady”? Bizneswoman otwiera swój salon piękności!


Liubov Miruk wygrała Projekt Lady 4

Liubov Miruk wygrała Projekt Lady 4

Liubov Miruk - uczestniczka Projekt Lady 4

Liubov Miruk - uczestniczka Projekt Lady 4

Image_1024(2)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×