Szukaj

Finał „Projektu Lady 4” za nami! Kto wygrał? Liubov, Agata czy Dominika? Znamy wyniki!

Finał Projektu Lady za nami! Po 12 tygodniach poznaliśmy nazwisko zwyciężczyni czwartej edycji reality-show. Wygrała Liubov, Agata czy Dominika? Sprawdź wyniki!
Projekt Lady finał, kto wygrał?

Projekt Lady finał, kto wygrał?

W programie Projekt Lady bierze udział kilkanaście dziewczyn w wieku 18–29 lat, które reprezentują imprezowy, luźny styl życia. Uczestniczki trafiają do pałacu, gdzie pod okiem ekspertów oraz mentorek: Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej, uczone są dobrych manier. W programie uczestniczki wspiera Małgorzata Rozenek-Majdan, która ma za zadanie motywować dziewczyny do walki o zwycięstwo. Od drugiego odcinka z programu eliminowana jest co najmniej jedna uczestniczka, która najgorzej rokuje na zmianę oraz najsłabiej radzi sobie z zadaniami. Do finału trafiają trzy uczestniczki, spośród których wybierana jest zwyciężczyni. W tym roku były to: Agata, Liubov i Dominika.

Kto wygrał Projekt Lady 4?

Zwyciężczynią 4. edycji programu Projekt Lady została Liubov Miruk! Dziewczyna nie tylko wzruszyła swoją przemową w finałowej części, ale też pięknie prezentowała się w czerwonej kreacji, obok pozostałych finalistek oraz mentorek i prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Reszta finalistek także wyglądała wręcz zjawiskowo. Odpowiednio dobrane kreacje stworzone przez Violę Piekut, promienne twarze. Co to był za show!

Kim jest Liubov Miruk?

Liubov Miruk, dwudziestotrzylatka z Bielska-Białej. Ukraińska księgowa, która przyjechała do Polski zwabiona perspektywami lepszego życia. Nie udało jej się znaleźć pracy w zawodzie i tańczy w klubach oraz z zespołem Disco Polo. Praca tancerki w dyskotece nie jest spełnieniem jej marzeń. Nie pozostaje też bez wpływu na jej związki i akceptację samej siebie. Wielokrotnie słyszała, że wygląda tanio, wulgarnie. Jej matka ciężko pracowała, by zapewnić córkom byt. Ojciec alkoholik ma gromadę nieślubnych dzieci. Cała jej rodzina mieszka na Ukrainie, i Liubov jak może, stara się wspierać ich finansowo.

Kto wygrał poprzednie edycje Projektu Lady

Pierwszą edycję wygrała Patrycja Wieja, kolejną Roksana Gac, a trzecią Magdalena Lubacz. Teraz do zacnego grona dołączyła Liubov Miruk.

Nagrodą w programie jest trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii, opłacone wraz z pobytem, o wartości ok. 70 tys. zł

Zwyciężczyni gratulujemy i życzymy, żeby wygrana w programie pomogła spełnić wszystkie marzenia.

Zobacz: Tatiana Mindewicz-Puacz już oficjalnie pokazała swojego nowego partnera! Mentorka z „Projekt Lady” jest zakochana po uszy!

Zobacz: Patrycja Wieja z „Projekt Lady” wystrzeliła z nową gorącą sesją! Wielka dama z Radziejowic pokazała nagie pośladki! Ciekawe co na to mentorki!

Zobacz: Pamiętacie Martę Tomczak z „Projekt Lady”? Bizneswoman otwiera swój salon piękności!


Liubov Miruk wygrała Projekt Lady 4

Liubov Miruk wygrała Projekt Lady 4

Liubov Miruk - uczestniczka Projekt Lady 4

Liubov Miruk - uczestniczka Projekt Lady 4

Image_1024(2)

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×